Hasiči se v Brně utkají na umělé stěně

Levné dárky, best dárky
 • Horolezecké centrum Klajda v Kulkově ulici v Brně-Maloměřicích bude 13. prosince dějištěm celostátního přeboru HZS ČR v lezení na umělé stěně na obtížnost. 

  Klání v hale v Kulkově ulici č. 30 je součástí kalendáře sportovních soutěží HZS ČR, pořadateli jsou Generální ředitelství HZS ČR a HZS Jihomoravského kraje. V celostátním přeboru změří síly a kvality příslušníci HZS ČR a hasiči z jednotek podniků. Závodit budou muži i ženy. Ve sportovním lezení na obtížnost se profesionální hasiči obdobně jako v minulých letech utkají stylem FLASH v prvním kole a ON SIGHT v kole druhém. Stanovenou cestu na stěně musí podle pravidel zdolat v časovém limitu deset minut, na prohlídku trasy před lezením budou mít šest minut.

  Přihlášky k závodu velitel soutěže Petr Oháňka na el. adrese: vel-lid@hasicibm.cz. Případné další informace zájemcům poskytne Josef Pražák, tel. 603 586 898.

  Atraktivní závod v hale v Kulkově ulici 13. prosince začíná v 10 hodin, po jeho skončení bude následovat vyhodnocení a předání cen. Závod jde přístupný veřejnosti, vstup do haly je bezplatný.

  Jaroslav Haid, tiskový mluvčí HZS Jihomoravského kraje

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.