Hosty Plesu jako Brno čeká hvězdné obsazení v programu

Levné dárky, best dárky
 • Organizátoři Plesu jako Brno připravují hvězdně obsazený program a chybět nebude ani V.I.P. společnost. Mezi pozvanými jsou nejen celebrity pocházející z Brna, jako je topmodelka Denisa Domanská či manželé Vitázkovi, ale i fotograf Jadran Šetlík, známý pro sbírku fotografií největších osobností, včetně Claudie Cardinale. All-inclusive catering, velkolepý foodstyling a show v podobě ručního vyřezávání z ledu jsou nedílnou součástí tohoto jediného zážitkového plesu, který se uskuteční podruhé ve Wannieck Gallery v sobotu 30. března 2013.

  V tento večer se nejvýraznější umělci z Čech i Slovenska a hosté plesu sejdou i za dalším šlechetným cílem a tím je dražba ve prospěch neziskové organizace Ligy vozíčkářů, kerá v Brně provozuje bezbariérové divadlo Barka. Program plesu a hodnotná zábava, uspokojí i velmi náročnou společnost, která touží po kvalitní plesové zábavě. I letos tento ples ukázkově vyplňuje nedostatky všech podobných událostí v regionu.

  „Ples jako Brno je v Brně mladou událostí. Loňskou realizací plesu jsme si ověřili, že o tento typ produkce projevují zájem obchodní partneři i všichni naši hosté, jejichž pozitivní zpětné vazby si z předchozího ročníku velmi vážíme. Proto pracujeme na tom, aby se brněnská plesová sezona tímto zábavným večerem uzavírala každoročně,“ upřesňuje své cíle ředitel projektu a organizující agentury One PR Bedřich Snášel. „Zároveň bychom tímto soukromým pronájmem rádi podpořili existenci galerie vůbec,“ dodává.

  Programem slavnostního večera pro celou pětistovku hostů bude provázet moderátor Roman Vojtek. Herci, mezi kterými bude například Petr Gazdík nebo Hana Holišová, známí z Městského divadla Brno, pro tuto příležitost připravují mimořádnou muzikálovou a taneční show. Hudební program zajistí hvězdy jako je Leona Machálková, Soňa Norisová ve formaci Fragile nebo bubenická show Neopercusio. Hudbu k tanci a poslechu zajistí orchestr Zatrestband. Ze známé show Československo má talent se kromě výše zmíněných bubeníků představí také taneční projekt Credance. Samotným příchodem hostů bude provázet jazzové trio Two Generation Trio.

  Aranžmá prostoru, vrcholná gastronomie i sofistikovaná produkce večera s podporou moderní technologie ozvučení a osvětlení, uspokojí i tu nejnáročnější společnost, což z Plesu jako Brno dělá jednoznačně vrchol mezi společenskými událostmi i za hranicemi regionu.

  Vstupenky se řídí sazbami na stránkách www.plesjakobrno.cz, které všem milovníkům přepychové plesové zábavy podávají množství dalších informací týkajících se loňského ročníku a také novinek souvisejících s přípravami toho letošního.

  Olga Vrbíková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.