Indický soubor Spandan a Baishnav Tantra v Brně a ve Zlíně

Levné dárky, best dárky
 • Indický soubor Spandan a Baishnav Tantra vystoupí dne 20. 6. 2011 v 19:30 v Divadle Husa na provázku v Brně a dne 21. 6.2011 v 19:00 hodin v Městském divadle Zlín.

  Indický soubor Spandan (v překladu Tlukot srdce) přijíždí z města Ahmedabad ležícího v západní části Indie. Byl založen v roce 1989 s cílem věnovat se bohatství folkloru a lidového umění Indie. Soubor se zaměřuje především na lidové tance a hudbu oblasti Gujarat, ale ve svém repertoáru má i tance z ostatních indických států (Rajasthan, Punjab, Maharastra atd.). Tanečníky doprovází muzikanti hrající na tradiční indické nástroje dholak, tabla, dhol, duff, harmonium, kanjari a další. Soubor Spandan vystupuje nejen na mnoha lokálních slavnostech a festivalech, ale je také jedním ze souborů, které prezentují indickou kulturu daleko za hranicemi Indie. Vedoucím souboru je Falguni Hiren.

  Představení je součástí doprovodného programu unikátní výstavy Šangri-la. Vstupné zakoupíte přímo na místě před představením. Cena vstupného v Brně dospělí 100 Kč, děti 80 Kč, ve Zlíně dospělí 90 Kč, děti 50 Kč.

  Zveme Vás na představení 27 atraktivních tanečnic a exotických hudebníků. Promítání Indie, hinduismus, buddhismus, animismus, šamanismus, Jeho Svatost dalajláma…

  Michaela Foltýnová

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.