Jumaroro – křest mysteriózního románu

Levné dárky, best dárky
 • Od natáčení filmu Líbáš jako ďábel si Roman Vojtek odskočil do Brna na křest mysteriózního románu.

  Román Jumaroro přivítali na knižním trhu už i Brňané. Nejnovější knihu z pera extravagantní spisovatelky Sylvy Lauerové přijel v úterý 27. září do Brna pokřtít oblíbený český herec Roman Vojtek. K němu se připojila moderátorka Českého rozhlasu Marcela Vandrová a amazonolog dr. Miroslav Šebela. Mezi dalšími hosty byl přítomen i ředitel brněnského Divadla šansonu hudebník Jiří Vondrák.

  Společně s nimi přivítaly román Jumaroro i řady nadšených obdivovatelů knih Sylvy Lauerové. Křest, spojený s autogramiádou a besedou, se odehrával v prostorách knihkupectví a kavárny Knihy Dobrovský na Joštově ulici v Brně.

  Sylva Lauerová na literární scéně zazářila poprvé v roce 2007 svojí prvotinou, erotickým románem Hračka, který se vzápětí stal bestsellerem a díky němuž je Lauerová označována jako autorka novodobé sexuální bible pro ženy.

  Kontroverznost své literární tvorby posunula až na hranu knihou Otrok, ve které odhaluje démona moci v dominantně-submisivním vztahu ženy a jejího mužského otroka.

  Nejnovějším románem Jumaroro, jehož pražskými kmotry byli herci Jiří Bartoška a Miroslav Donutil, oslovuje Sylva Lauerová poprvé širokou čtenářskou veřejnost. „Sex nahrazuji zcela jiným druhem vzrušení a podle prvních reakcí soudím, že se mi to podařilo,“ říká o mysteriózním thrilleru z prostřední Amazonského deštného pralesa jeho autorka.

  Jumaroro naleznete na pultech českých knihkupectví.

  Jitka Kratochvílová

  Foto: František Kressa

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.