Kam v Brně za vysvědčení? Vyřádit se na Bongo festival

Levné dárky, best dárky
 • Ideální příležitost jak začít vesele letní prázdniny se nabízí v Brně. První ročník nového Bongo festivalu pro děti i jejich rodiče proběhne ve čtvrtek 30. června 2011, v den kdy se předává vysvědčení a je čas začít užívat si léta.

  Ten den se v hale rodinného zábavního parku Bongo a jeho okolí rozhodně nudit nebudete. K vidění zde budou divadelní pohádky, klauni, kejklířské kousky, na podiu se představí kapely, které budou hrát jak pro dětské návštěvníky, tak jejich rodiče. Pro děti je navíc přichystána řada soutěží a různých her. Pokud se dětský návštěvník rozhodne splnit veškeré úkoly, které na něho čekají, bude velmi zajímavě odměněn.

  Protože prestižní hudební vydavatelství Indies Scope a hala Bongo spolupracovali již na vydání alba 3B – Bongo Bonboniéra, je logické, že hudební účinkující na festivalu budou převážně ti, kteří přispěli skladbou na toto album pro děti. Těšit se můžete na Petra Skoumala, Poletíme?, Jablkoň, Žamoboši a Jananas. Z divadel zde bude k vidění Anička a Letadýlko, Divadlo Líšeň a Divadlo Kufr, které se bude prezentovat hned dvěma představeními. Celým festivalem bude provádět klaun a kejklíř Pupa, kterého si určitě pamatujete i z účinkování v televizní Talentmánii.

  Začíná se hned po obědě, brána se otevírá ve 12:30. Zvýhodněnou vstupenku za 99 Kč je možné koupit předem buď online, přímo v hale Bongo nebo v obvyklých brněnských předprodejích (BKC, Indies, Kudrna, Student Agency). Cena na místě pak bude 149 Kč. Součástí vstupenky je i celodenní vstup do haly Bongo, který samostatně stojí 149 Kč.

  Pro všechny dětské návštěvníky bude navíc kromě atrakcí haly Bongo připravena „bojovka“, při splnění všech úkolů čeká na úspěšného účastníka odměna.

  Co je hala Bongo Brno?

  Jedinečný zábavní park pro celou rodinu. V hale na ploše 2800 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti. Každá z nich přitom představuje jiný světadíl či zemi. Proč se to líbí dětem? Bongo Brno přináší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren. Dobrodružství, zábava, pohyb… Všechny atrakce v hale podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. Díky tomu si mohou dospělí bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách bistra nebo si sami vyzkoušet některé z mnoha atrakcí.

  Přemysl Štěpánek, Indies Scope

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.