La Putyka se blíží, šapitó v Brně již stojí

Levné dárky, best dárky
 • Dlouho očekávaná návštěva legendárního projektu La Putyka, která nyní sklízí úspěchy kde může, se pomalu blíží. Vytápěné cirkusové šapitó, ve kterém se bude představení odehrávat, je už připravené v Komárově na ploše naproti Baumaxu. „Prostředí cirkusového šapitó jsme zvolili z důvodu možnosti práce s prostorem a vytvoření neuvěřitelné atmosféry. Navíc se diváci nemusí bát zimy, šapitó je vytápěné,“ vysvětluje Martin Svoboda organizátor představení La Putyka.

  Nadšené ovace publika a řada českých a zahraničních cen a nominací, taková je dnes značka La Putyky. Představení se řadí do žánru nového cirkusu, který kombinuje herectví, akrobacii, tanec, loutkoherectví a živou hudbu, proto nabízí nezapomenutelný zážitek opravdu širokému spektru diváků. „Pro nás je La Putyka takový český Cirque du Soleil,“ pochvalují si nadšení fanoušci La Putyky. Herecký soubor sestává z profesionálních herců, tanečníků a sportovců, kteří společně vytvářejí . „Představení jsem viděla několikrát a pokaždé mi při něm mrazí v zádech,“ barvitě popisuje jedna z věrných návštěvnic Lucie.

  Diváci v Brně se mohou těšit hned na dvě představení, a to 24. a 25. října od 20:00. „La Putyka už do Brna jednou zavítala v rámci hudebního festivalu, kapacita však byla pouze 200 míst a bylo naprosto vyprodáno. Nyní se dostane na mnohem víc diváků, ale přesto doporučujeme, aby s nákupem lístků neotáleli,“ říká Anna Pragrová organizátorka představení.

  Většina novocirkusových představení ukazuje vysportované a svalnaté herce, La Putyka se na vše divá s nadhledem. Atletické postavy vyměnila za pivem vypracovaná těla štamgastů, pro které při pohledu přes plný půllitr přestávají platit fyzikální zákony.

 • Využijte jedinečné nabídky a objednejte si zlevněné vstupenky za 444,- Kč! Vstupenky objednáte na vstupenky@diemcarpe.cz

  Martin Svoboda – umělecký šéf produkční skupiny Carpe Diem

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.