Mazda Mariánské léto Brno 2014

Levné dárky, best dárky
 • Mazda Mariánské léto Brno 2014 je nový festival určený pro celou rodinu, který si klade za cíl obnovit tradici líšeňského údolí. Nový festival však nechce jenom bavit. Mazda Mariánské léto Brno 2014 bude i pomáhat brněnským sociálně zaměřeným neziskovkám. Jednotlivé organizace, které splňují kritéria, se mohou hlásit na Facebooku festivalu, kde z nich následně lidé hlasováním vyberou pět favoritů, pro které na festivalu proběhne sbírka.

  První ročník festivalu se uskuteční 23. srpna 2014 v Brně v líšeňském Mariánském údolí a uvede největší hvězdy české hudební scény. Mezi jinými to bude David Koller s písničkami Lucie v akustickém provedení, Čechomor s mezinárodními hosty, Anna K, MIG 21, Wohnout, UDG, Poletíme, Lenny, Skyline nebo Prague Conspiracy.

  Mazda Mariánské léto Brno 2014 nabídne i bohatý doprovodný program. Diváci se mohou těšit na scénky herců z pořadu Na Stojáka, proběhne autogramiáda známých herců a sportovců a pro děti bude k dispozici vložený areál plný atrakcí a aktivní zábavy organizované profesionálními animátory.

  Krásné prostředí líšeňského údolí tak po letech zaslouženě ožije a Brno zároveň získá atraktivní festival, který nabídne slavné osobnosti a kapely, úplně jinak, než je známe z běžných vystoupení! Celý den plný programu v předprodeji vyjde na 350 Kč a pro děti a rodiny jsou připraveny výrazné slevy.

  Lena Mikušová

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.