Michal Viewegh po roce zavítá do Brna

Levné dárky, best dárky
 • Autogramiáda Michala Viewegha, nejúspěšnějšího českého spisovatele současnosti, se uskuteční ve středu 22. října od 17 hodin v knihkupectví na Joštově. Michal představí knihu Andělé všedního dne, která si 16. říjná odbude svou filmovou premiéru.
 • Andělé všedního dne – kniha o nás všech, jejichž čas je vyměřen, a přesto se chováme, jako bychom tu měli být věčně. Je to příběh jediného dne mladé vdovy, učitele autoškoly, sebevraha a čtyř andělů, na jehož konci se jejich osudy spojí.

  „Nevěřím příliš v anděly — ale chybějí mi teď víc, než jsem si kdykoli uměl představit. A protože krom nového vydání Andělů všedního dne přichází do kin také stejnojmenný film, zdá se, že v tom nebudu sám.“

  Michal Viewegh

 • Michal Viewegh

  Nejúspěšnějším a nejprodávanějším českým spisovatelem současnosti. Vystudoval češtinu a pedagogiku, dráze učitele se věnoval jen krátce. Působil také jako redaktor nakladatelství Československý spisovatel. Knihami Báječná léta pod psa a Výchova dívek v Čechách se zařazuje po bok nejvýraznějších českých prozaiků 90. let. Je držitelem Ceny Jiřího Ortena. Na kontě má více než 25 knih; namátkou jmenujme Mráz přichází z hradu, Román pro muže, Román pro ženy, Účastníci zájezdu. Řada jeho knih byla zfilmována – ta poslední, Andělé všedního dne, má premiéru 16. října.

  Michael Šoták

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.