Módní přehlídka jako pozvánka na festival Youth for You(th)

Levné dárky, best dárky
 • Pozvánkou na festival Youth for You(th) je módní přehlídka tří mladých a talentovaných brněnských návrhářů pořádaná 10. dubna 2013 v 17 hodin v atriu Domu pánů z Lipé na náměstí Svobody.

  Neziskový festival Youth for You(th) nabízí mladým umělcům z Brna a okolí možnost prezentovat sebe a svoji práci na třech místech v centru Brna. V letošním roce na Moravském náměstí, v Kabinetu Múz a v hudebním klubu Melodka. Konat se bude ve dnech 17. a 18. dubna.

  „Módní přehlídku pořádáme ve spolupráci s Rinatem Grigorachshenkem jako doprovodný program festivalu Youth for You(th) týden před jeho konáním. Modely dále představí Patrik Harbut a Jana Ševčik,“ uvedla PR koordinátorka festivalu Jana Leitnerová.

  Mladí umělci společně vytvoří hodinovou módní show. Přehlídka se bude skládat ze čtyř tematických částí. „První z nich pod vedením Jany Ševčik bude ve znamení přirozenosti, naturálnosti. Druhý tematický blok vytvoří Patrik Harbut a představí modernější pojetí oblékání. Další dvě sekce pod dohledem Rinata Grigorachshenka se ponesou ve znamení elegance a army stylu,“ dodala Leitnerová.

  Jana Leitnerová

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.