Na brněnském výstavišti začínají Vánoční trhy

Levné dárky, best dárky
 • Vánoční trhy jsou pravidelným prosincovým programem na brněnském výstavišti již celých třicet pět let. Kromě nákupů vánočních dárků v příjemném prostředí pavilonů F a G1 mohou návštěvníci zhlédnout řadu zábavných doprovodných programů. V průběhu deseti předvánočních dnů se na pódiu vystřídá více než čtyřicet pořadů nejrůznějších žánrů.

  Na své si přijdou milovníci popu, folku, country, lidového folkloru a dokonce i řecké hudby. V dětských pořadech zazáří Michal Nesvadba z Kouzelné školky, Dáda Patrasová, Upír Krejčí nebo Petra Černocká. Dospělé návštěvníky pobaví Zdeněk Junák, Jakub Smolík, country kapela Poutníci, populární duo Eva a Vašek a mnoho dalších interpretů.

 • Nedělní revivalové odpoledne

  Neděle 11. prosince budou pavilonem F znít nejslavnější evergreeny minulého století v podání revivalových zpěváků a kapel. Na pódiu vystoupí Walda Jarda Matuška, Pepa Bouda alias Karel Gott a Václav Fajfr s písničkami Jarka Nohavici.

  Pokud si chcete oddychnout v předvánočním shonu a dopřát si příjemné odpoledne s trochou zábavy, navštivte Vánoční trhy na brněnském výstavišti.

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.