Najdi své životní plus!!

Levné dárky, best dárky
 • V Rondo (dnes již Kajot) aréně je na sobotní večer 24. září v 19 hodin připraven jedinečný program. Účastníci budou moci naslouchat ústřednímu poselství Bible o Bohu a jeho lásce k člověku. Hovořit bude muž, který promlouvá několikrát měsíčně ke statisícovým zástupům v různých afrických zemích. Tato shromáždění jsou často doprovázena zjevnými zázraky uzdravení, kdy Bůh otevře oči slepých nebo uši hluchých lidí, případně udělá jiná zázračná uzdravení, která zcela jistě nemůže učinit žádný člověk. Můžeme to očekávat i v Brně?

  Vstup volný

  Program večera bude též zahrnovat vystoupení výborné křesťanské hudební skupiny.

  Z důvodu očekávaného množství návštěvníků je zajištěn přenos vystoupení na venkovní projekci (velká LED obrazovka a zvuk) jihozápadním směrem na velkou terasu.

  Akce je organizována misijní organizací CfaN (Christ for all Nations) ve spolupráci s brněnskými sbory Apoštolské církve, Církve Slovo života a Křesťanským společenstvím.

  V první polovině září se v Brně rozběhla kampaň Od minusu k plusu. V rámci této kampaně bude v Brně distribuováno 30 tisíc DVD s multimediální prezentací evangelia Ježíše Krista. Obsahem DVD je příběh o ztraceném a nalezeném synu, příběhy a výpovědi lidí, kteří byli zázračně uzdraveni, a diváci si také mohou vyslechnout odpovědi na otázky, které lidé často věřícím kladou.

  Celkem se bude v České republice během podzimu distribuovat 140 tisíc DVD. Další DVD se budou roznášet v příštím roce. Křesťané jsou připraveni vysvětlit křesťanskou víru nejen prostřednictvím tohoto DVD, ale i skrze web a osobně přes e-mail, telefon či osobní návštěvu.

  V Brně kampaň vyvrcholí návštěvou protagonistů této kampaně – mezinárodních evangelistů Daniela Kolendy a Reinharda Bonnkeho, kteří budou hlavními řečníky Konference ohně v brněnské hale Rondo dne 24. září. Na tuto konferenci pro křesťany je přihlášeno již více než 7 tisíc účastníků z České republiky, ale i ze Slovenska, Maďarska, Polska, Rakouska, Německa a dalších zemí.

  24. září večer pak proběhne v hale Rondo evangelizační večer s názvem Od minusu k plusu, na který bude zvána nejširší veřejnost. Počítáme s tím, že pro zájemce nebude dostačovat ani plná kapacita Rondo (dnes již KAJOT) arény a proto bude zajištěna i projekce a zvuk na vnější terasu arény. Shromáždění Reinharda Bonnkeho a Daniela Kolendy jsou často doprovázena zjevnými zázraky uzdravení, kdy Bůh otevře oči slepých nebo uši hluchých lidí, případně udělá jiná zázračná uzdravení, která nemůže učinit žádný člověk.

  Kampaň v České republice zajišťuje misijní organizace CfaN (Christ for all Nations) ve spolupráci s brněnskými sbory Apoštolské církve, Církve Slovo života a Křesťanským společenstvím a s církvemi v dalších 11 městech. Finanční podporu výroby DVD zajistila F-nadace.

  Miroslav Makovička

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.