Oprava kolejí na ulici Divadelní

Levné dárky, best dárky
 • V důsledku opravy kolejí bude vyloučen provoz autobusů a tramvají na ulici Divadelní, a to od 8:00 hodin v pátek 22. března nepřetržitě do ukončení prací v pondělí 25. března 2013 (předpoklad do 20 hodin).

  Zastávka Malinovského náměstí směr Hlavní nádraží bude pro autobusy linek 67, N94, N97 a N99 přeložena na ulici Koliště za křižovatku s ulicí Cejl ( u budovy MMB). Autobusy uvedených linek v opačném směru a autobusy ostatních nočních linek obsluhujících Malinovského náměstí objedou pracoviště bez vynechání svých obvyklých zastávek.

  Linka 67 bude po dobu výluky vynechávat zastávku Hlavní nádraží směr Zvonařka – Avion Shopping Park. Náhradou mohou cestující v tomto směru použít zastávku Úzká (na začátku ulice Dornych za viaduktem).

  Od ranních výjezdů v sobotu 23. března nepřetržitě do ukončení prací v neděli 24. března 2013 (předpoklad do 20 hodin) bude vyloučen provoz tramvají ulicí Divadelní.

  Linka 1 pojede ve směru z Řečkovic do Bystrce v úseku Moravské náměstí – Hlavní nádraží odklonem ulicí Rašínovou a Masarykovou, čímž vynechá zastávky Janáčkovo divadlo a Malinovského náměstí. Na odklonové trase tramvaje linky 1 obslouží zastávky Česká (v ústí Rašínovy), náměstí Svobody a Zelný trh. V opačném směru do Řečkovic pojede linka 1 po své trase Benešovou – Rooseveltovou bez omezení.

  Linka 2 pojede ve směru ze Židenic k Ústřednímu hřbitovu (do Modřic) v úseku Malinovského náměstí – Hlavní nádraží odklonem ulicemi Rooseveltovou – Rašínovou – Masarykovou. Na odklonové trase tramvaje linky 2 obslouží zastávky Janáčkovo divadlo (od 18 do 23 hodin), Česká (v ústí Rašínovy), náměstí Svobody a Zelný trh. V opačném směru do Židenic pojede linka 2 po své trase ulicí Benešovou bez omezení.

  Vzhledem ke změnám v obězích vozidel nebude možné na lince 2 ve dnech 23. 3. a 24. 3. dodržet časy garantovaných odjezdů nízkopodlažních vozidel dle běžného jízdního řádu. Aktuální odjezdy naleznete ve výlukovém jízdním řádu.

  Linka 4 pojede ve směru do Masarykovy čtvrti v úseku Malinovského náměstí – Česká odklonem ulicí Rooseveltovou, čímž vynechá zastávky Hlavní nádraží, Zelný trh a náměstí Svobody. Vzhledem k rozdílné jízdní době na odklonové trase bude linka 4 konat odjezdy v úseku Česká – Náměstí Míru (pouze v tomto směru) přibližně o 5-7 minut dříve oproti běžnému jízdnímu řádu. V opačném směru do Obřan pojede linka 4 po své trase Masarykovou – přes hl. nádraží bez omezení.

  Změny zastávek:

  Hlavní nádraží – pro linky 1 a 2 ve směru do Bystrce a k Ústřednímu hřbitovu (do Modřic) přeložena do ústí ulice Masarykovy (k paláci Padowetz);

  Hlavní nádraží směr Zvonařka – Avion Shopping Park od 8:00 hod. 22.3. cca do 20:00 hodin 25.3. bez obsluhy linkou 67;

  Malinovského náměstí – pro autobusy linek 67, N94, N97 a N99 ve směru k hl. nádraží od 8:00 hod. 22.3. cca do 20:00 hodin 25.3. přeložena na ulici Koliště za křižovatku s ulicí Cejl.

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.