Otevřeno. Přijďte žít do centra!

Levné dárky, best dárky
 • Moravská galerie v Brně zahájila 18. 5 . na nádvoří Místodržitelského paláce unikátní projekt zabydleného prostoru pro každého. Nově instalované architektonické prvky navržené ateliérem CHYBIK+KRISTOF Associated Architects umístěné na nádvoří poskytnou návštěvníkům neomezené možnosti odpočinku, občerstvení, hraní, četby, lelkování, setkávání s přáteli i kreativní činnosti na pozadí uměleckých hodnot, které Místodržitelský palác nabízí ve stálé expozici.

  Během projektu Otevřeno bude nádvoří Místodržitelského paláce otevřeno do 29. 9. po sedm dní v týdnu od 10 do 23 hodin.

  Nádvoří Místodržitelského paláce v samém centru města se tak otevírá pro nejširší veřejnost jako oáza pro každého, kdo si chce po práci, nákupech nebo prohlídce některé z výstav odpočinout, posedět s přáteli, popíjet kávu, číst si, hrát si nebo prostě nedělat nic. Rodičům s dětmi skýtá hrací a odpočinkový prostor s možností volného pohybu a pobytu v geniu loci nádvoří historické budovy.

  Na nádvoří je připraven po dobu celého léta bohatý kulturní a tvůrčí program, a to většinou bez nutnosti placení vstupného, určený všem bez ohledu na věk, vzdělání, nadání a schopnosti pro pobavení, rozptýlení, poučení i zábavu. Aktuální program sledujte na webu Moravské galerie. Po dobu trvání projektu Otevřeno je vstup do stálé expozice volný.

  Otevřeno – má neopakovatelnou atmosféru historické budovy, kulturní výstavní instituce, genia loci.

  Adéla Janěková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.