Peklo jménem Hlinky

Levné dárky, best dárky

Brno je zatížené nekonečnou stavební činností. Obyvatelé prakticky celého Brno středu bydlí už několik let v podstatě na stavbě. Křenová, nám. Svobody, Jaselská ulice zůstanou v paměti na dlouho. Do Kozí, Poštovské a Kobližné se valí další vlny výstavby kolektorové sítě. Mám pocit, že přesun nádraží už Brňané nezvládnou a vyrazí do ulic s „bejzbolkama“. O víkendu jsem vezl synka na zápis do školy na Hroznovou ulici a zase jsem si uvědomil, že existuje i peklo. Peklo jménem Hlinky.Znáte to, prostě jsem si neuvědomil, že jedu ze strany od Mendláku a že je do Hlinek směrem k vozovně dopravního podniku zákaz vjezdu. Ten je ovšem i z druhé strany a tak jsem se s mírnou bázní o drahocené body řidiče, do něj vydal. Celá cesta je lemována kreacemi dopravních značek, o jejichž umístění zřejmě rozhodují dělníci pracovních čet. Jinak si to nedovedu vysvětlit. To ovšem nepopírá jejich platnost. Ještě že tam zrovna nepodnikali „Chvála jim“. Řeknu vám, že občanům z Hlinek rozhodně nezávidím. Posuďte sami..

You may also like...

6 Responses

 1. reilly napsal:

  No.. co dodat… Ze uz to trva rok .. Ze je to stavba, na ktere zemreli uz dva stavebni delnici … Ze se pracuje rumunskym zpusobem „Dva drzi lopatu a deset ma ruce v kapsach“ (zeby ulitba blizkemu ruskeho velvyslanectvi ?)… Ze nejlepsim kamaradem delnika je flaska rumu … Ze firma Inzenyrske stavby Brno je bezkonkurencne nejhorsi stavebni firma siroko daleko …. Ze to samozrejme nikoho na magistratu nezajim ….

 2. ma napsal:

  K tomu bych dodal, že Koalice z Magistrátu by se mohla a co nejrychleji měla zavěnovat komunikačnímu deficitu co tady stále panuje – dosud kromě portálu primátora – rubrika dotazy primátorovi (aneb: ptejte se na co chcete, já na co chci odpovím) neexistuje žádný kanál, jak se představitelů města na cokoliv zeptat, na něco poukázat, dát nějaký podnět. Dobře si vzpomínám jak pan Ander tvrdil, že bude každý čtvrtek odpovídat občanům v „zeleném pointu“ v Alfapassage- povídali, že mu hráli…

  Začínám mít pocit, že k dění ve městě se dá vyjadřovat pouze a jedině zde, na těchto stránkách. Nebo víte o nějaké další možnosti?

 3. krutek.info napsal:

  marku, myslim, ze k deni mesta se vzdy dalo a bude dat vyjadrovat hlavne na lamparne…

 4. Anonym napsal:

  …Mne už to ani nepřekvapuje.Vždyt se to pořad točí dokola ..a vždy je to o tom samým.Čím déle bude stavba za veřejné finance udržována při životě , tím více peněz přistane na tajných kontech našich představitelů.Vždyt je to do očí bijicí.Kdo jel v poslední době tramvají č. 1 přes Pisárky , dá mi za pravdu.Zajimalo by mně proč již delší dobu,od okamžiku kdy byl dokončen tunel pro tramvajovou dopravu,veškeré práce stojí, obzvlášt při tak příznivích podmínkach , které panují tuto zimu?Až na par posledních dní bylo počasí přijatelné a ty „drobné resty“ , ktrých je požehnaně , už mohlu být vyřešeny.Zrovna dnes jsem jel tudy do práce,13:45 nikdo nikde- jen dva delníci jenž s bagetou v ruce zrovna probírali čerstvé novinky o Shevchenkovi ( ukrajinski fotbalista ).Neco obdobného zde trvá delší dobu a vždy je to stejné.Jediné co zde , místo silnice roste je bordel.A vážení bavíme se zde o prestižní oblasti BVV , která by měla celoročně reprezentovat nikoliv o ulici typu Francouzká kam zmíříte pouze v případě velké nouze, vyzbrojen dvěma kamarády…

 5. Suzman napsal:

  Pardon ja zapomnel podpis …DS

 6. Anonym napsal:

  Podle me je nejhorsi stavebni firma Zdenek a Jan Drapak z Velky Borek.Vsechno co udelali, tak stoji za nic.Dejte si na ne velky POZOR.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.