Podnikatelé pátého brněnského klubu Business for Breakfast se sejdou při jazzu

Levné dárky, best dárky
 • V brněnské Líšni zahájí činnost pátý klub Business for Breakfast jihomoravské metropole. Cílem klubů je pomoci svým členům z řad podnikatelů a manažerů navazovat nové obchodní kontakty. Příznivci obchodních snídaní z celé České republiky se při příležitosti otevření nového klubu potkají v Brně na jazzovém večírku. Na akci nazvané Jazz for Business jim v úterý 19. června v restauraci Hansen zahraje uznávaný bluesový kytarista Paul Batto Jr.

  Kluby Business for Breakfast mají přinést svým účastníkům kontakty, zakázky i důležité zkušenosti, které získají při pravidelně pořádaných obchodních snídaních. Členové Business for Breakfast se v Brně scházejí již od léta 2010. Postupně vznikly dva kluby v hotelu Voroněž a dva v restauraci Hansen. Nový klub začne působit od června v restauraci Havana v Líšni.

  „Díky vzniku nového klubu pokrýváme i východ Brna, kde doposud žádný klub Business for Breakfast nebyl. Potenciál Líšně je velký. S rozjezdem tamního klubu nám pomáhají naši byznys partneři, kterým se myšlenka zalíbila a svou aktivitou vznik líšeňského klubu vlastně zapříčinili,“ uvedl Michal Hrubý, regionální ředitel Business for Breakfast. „Při příležitosti otevření nového klubu se v Brně uskuteční celorepublikové setkání našich členů. Akce Jazz for Business se koná již podruhé. Představuje tak neformální příležitost setkání podnikatelů ze všech koutů republiky,“ doplnil Hrubý.

  Kluby Business for Breakfast jsou otevřené obchodníkům, majitelům firem, manažerům a dalším profesionálům, kteří chtějí aktivně spolupracovat s podobně naladěnými kolegy a hledají příležitosti pro rozvoj svého byznysu. Členové se obvykle potkávají jednou za dva týdny. Schůzky se konají v ranních hodinách, aby setkání nenarušila pracovní program jednotlivých účastníků.

  V Brně klubů Business for Breakfast zřejmě ještě přibude. Do příštího léta chtějí organizátoři jejich současný počet zdvojnásobit. „Celkový potenciál pro Brno je kolem 40 klubů. Příští rok v květnu by jich mělo být deset. Naplnění celkového potenciálu pak plánuji do pěti let,“ sdělil Michal Hrubý ze sdružení Business for Breakfast. „V pěti současných klubech je dohromady kolem 65 členů. Na jednotlivá setkání však již zavítalo několik stovek hostů,“ dodal Hrubý.

 • O klubech Business for Breakfast

  Je prvním oficiálním obchodním systémem působícím v ČR, jenž se specializuje na vytváření kvalitního podnikatelského prostředí formou podnikatelských klubů. V nich pak podnikatelé získávají nová doporučení, kontakty, znalosti a zkušenosti pro svůj byznys. Tyto kluby jsou určeny všem obchodníkům, majitelům firem a profesionálům, kteří chtějí aktivně spolupracovat s dalšími stejně zaměřenými lidmi a hledají příležitosti pro rozvoj svého podnikání.

  Podnikatelský klub probíhá formou mítinku (v ranních hodinách), který probíhá vždy ve stejný čas a na stejném místě. Na tomto mítinku se schází podnikatelé, majitelé firem, obchodníci a manažeři firem z různých oborů. Díky této příležitosti získávají nebo předávají nové obchodní kontakty (na nové obchodní partnery, dodavatele a odběratele), reference, doporučení a zkušenosti.

  Michal Hrubý, regionální ředitel

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.