Poslední šance vidět obří modely draků, o víkendu jejich výstava v Olympii skončí

Levné dárky, best dárky
 • Máte-li rádi svět fantazie a nebezpečných draků, nenechte si o víkendu ujít poslední možnost zhlédnout v brněnské Olympii výstavu Bájná země draků. Unikátní výstava, která se v České republice představila vůbec poprvé, totiž v neděli 27. 1. po téměř třech týdnech skončí. Naposledy tak můžete zhlédnout až čtyři metry vysoké modely draků, ale třeba se i zúčastnit kvízu o speciální dračí ceny.

  Přes šedesát metrů čtverečních velký Drak skeletový se již více než dva týdny vznáší nad návštěvníky brněnské Olympie. Spolu s dalšími čtyřmi obřími modely je totiž součástí výstavy Bájná země draků. Její česká premiéra skončí již tuto neděli 27. 1. „Návštěvníci centra tak mají tento víkend vůbec poslední možnost vidět na vlastní oči kromě Draka skeletového mj. i Zlatého pouštního draka nebo Evropského draka červeného a jejich vejce, ale třeba i figurínu lesního elfa v životní velikosti. Mohou se také zapojit do speciálních vědomostních kvízů. V těch jsme výhercům jen za uplynulé dva víkendy rozdali více než dvě stě poukazů na speciální dračí pizzu,“ zve zájemce marketingová manažerka Olympie Lucie Nedbalová.

  Každý den si dračí výstavu podle jejích slov prohlédnou tisíce návštěvníků obchodního centra. „Bájná země draků sice v neděli skončí, naši zákazníci se už ale mohou těšit na akce další. Rodiny s dětmi bych proto ráda pozvala ve čtvrtek 7. února na karnevalový Rej Masek, sportovním fanouškům pak určitě udělají 12. února radost závody ve skoku do výšky Brněnská laťka, které se konají netradičně přímo na ploše centra. Na svátek sv. Valentýna jsme si pak pro všechny zamilované připravili speciální akci Dopisy z lásky,“ dodává Nedbalová.

 • O Olympia Brno

  Olympia Brno je s rozlohou 110 000 m² a 220 obchody největším obchodním centrem na Moravě. Díky své strategické poloze na jižním okraji Brna je snadno dostupné z dálnice D1 i D2. Svou nabídkou obchodů se specializuje především na módu, zastoupeny zde jsou mj. značky Tommy Hilfiger, Lindex, Lacoste, Marks and Spenser, Guess, H&M a další. Za dostavbu v roce 2009 získalo centrum první cenu v prestižní soutěži Best of Realty.

  Lucie Nedbalová

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.