Poznáte, co čtou …?

Levné dárky, best dárky
 • Český rozhlas Brno připravil pro posluchače v měsíci listopadu již třetí ročník soutěže Poznáte, co čtou známé osobnosti?, která volně navazuje na březnovou soutěž Řekni mi, co čteš.

  Naši posluchači budou opět soutěžit v poznávání knih podle načtených zvukových ukázek. Tentokrát ve svých oblíbených knihách zalistovaly osobnosti, které byly hosty našeho vysílání. S netradiční prosbou jsme letos oslovili tyto známé osobnosti: legendární gymnastku Věru Čáslavskou, filmovou dokumentaristku Olgu Sommerovou, režiséry Jiřího Menzela a Pavla Jandourka, spisovatelku a herečku Halinu Pawlowskou, zpěváka Miro Žbirku, herečky Hanu Gregorovou a Barboru Seidlovou a muzikanty Romana Horkého a Petra Vášu.

  Rozhlasovou soutěž s hádáním autora z přečtených ukázek deseti osobnostmi uvedeme od 11. do 22. listopadu ve všední dny ve vysílání Českého rozhlasu Brno, v pořadech Dobré ráno a Apetýt, a i na internetových stránkách brno.rozhlas.cz. Odpovědi mohou účastníci soutěže posílat sms zprávami. Každý všední den v odpoledním pořadu Rendez-vous vyhlásíme výherce. Odměněni budou pěknou knihou a kalendářem.

  Za spolupráci při soutěži Poznáte, co čtou známé osobnosti? děkujeme Knihovně Jiřího Mahena v Brně a knihovnám v Jihomoravském a Zlínském kraji, především knihovnám v Babicích u Uherského Hradiště, Blansku, Boršicích u Blatnice, Boskovicích, Břeclavi, Dolních Kounicích, Hodoníně, Hrušovanech u Brna, Kroměříži, Kunštátě, Kyjově, Lanžhotě, Letovicích, Mokré-Horákově, Moravském Krumlově, Nivnici, Ořechově u Brna, Oslavanech, Otrokovicích, Rosicích, Rožnově pod Radhoštěm, Slavkově, Suché Lozi, Štítné nad Vláří, Tišnově, Uherském Brodě, Uherském Hradišti, Velkých Pavlovicích, Vsetíně, Vyškově, Zlíně, Znojmě a Židlochovicích.

  Alena Podlucká

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.