Prodejna Bauhaus Ivanovice získala zbývající kolaudační souhlasy, okamžitě se otevřela pro zákazníky

Levné dárky, best dárky
 • Nová prodejna Bauhaus v Brně-Ivanovicích v pondělí 8. 10. 2012 získala od stavebního úřadu zbývající kolaudační souhlasy a okamžitě se otevřela pro veřejnost. Stavba, která již byla částečně zkolaudována v loňském roce, byla více než rok uzavřena kvůli probíhajícím soudním sporům a obstrukcím ze strany aktivistů i orgánů veřejné moci. Prodejna zatím funguje s minimálním personálem, ale společnost Bauhaus již oslovila dříve propuštěné zaměstnance, aby zde začali znovu pracovat.

  „Když jsme byli nuceni vlivem soudních průtahů propustit zaměstnance, dali jsme jim slib, že je v okamžiku otevření ihned vezmeme zpět. Velice mě těší, že nyní mohu tento slib splnit a že se prodejna otevírá. Získání kolaudace je pro nás velkou satisfakcí a zároveň potvrzením toho, co opakovaně říkáme na všechna obvinění ze strany aktivistů – tedy že z naší strany celý projekt Bauhaus Ivanovice probíhal vždy podle platných zákonů,“ řekl jednatel společnosti BAUHAUS Aleš Pacal.

  Vydáním kolaudačních souhlasů má nyní prodejna v Ivanovicích veškeré náležitosti pro řádný provoz. Celá anabáze a soudní spory tím ale nekončí – dlouhé zdržení, které způsobili svým postupem aktivisté, vedlo ke značným škodám na straně investora prodejny, který bude jejich náhradu všemi dostupnými právními kroky dále vymáhat po vinících.

 • O společnosti BAUHAUS

  BAUHAUS patří ve svém oboru s vysoce kvalifikovanými a vybranými specialisty pro dílnu, dům a zahradu k nejvýznamnějším obchodním koncernům branže „Do-it-yourself.“

  S více než 200 specializovanými centry pro dílnu, dům a zahradu v 16 evropských zemích (Česká republika, Německo, Rakousko, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Chorvatsko, Island, Maďarsko, Norsko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Turecko) je BAUHAUS jeden z největších a nejúspěšnějších obchodních podniků na trhu v Evropě.

  V sortimentu se nachází více než 130 000 artiklů ze všech oblastí pro dílnu, dům a zahradu. Obrovský výběr sahá od šroubováku až k elektrické vrtačce, od profilového dřeva až k ekologickým lakům, od koberců až ke sprchovací kabině. Mimořádný důraz přitom BAUHAUS klade na kvalitu nabízených produktů.

  Jakub Hynek

 • You may also like...

  1 Response

  1. Jaroslav napsal:

   Plně souhlasím s postupem zástupců Bauhausu,aktivisté tohoto „druhu“škodí všude,viz Kr.Pole tunel,je nutné vymáhat
   náhradu u konkrétních lidí jmenovitě,domky,které jsou za křižovatkou?směšné,vždy se najde zbohatlík,který chce bydlet
   ve velkoměstě,mít klid jak na venkově,ale požitky města.Měl možnost se podívat na dlouhodobý plán rozvoje města.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.