Programové změny ve vysílání Českého rozhlasu Brno

Levné dárky, best dárky
 • Nový rok přinese do vysílání Českého rozhlasu Brno drobné změny. Nejvýraznější proměna čeká od ledna sobotní dopolední vysílání. Od devíti hodin až do poledne ovládnou éter Marcela Vandrová a Věra Hotařová se zábavnějším Apetýtem, který je dlouhodobě oblíbeným pořadem ve všední dny. Posluchačům i v sobotu po skončení Dobrého rána nabídneme populární Srdcovky s písničkami na přání. Sobotní dopolední pořady – Toulky českou minulostí a Stříbrný vítr Jaromíra Ostrého z vysílání nezmizí. Budou vysílány v jiných časech.

  Stříbrný vítr bude vysílán v sobotu po 18. hodině a Toulky českou minulostí si budou moci posluchači vychutnat v sobotu od 15.30 hodin. Oblíbené Toulky českou minulostí bude Český rozhlas Brno vysílat častěji, dostanou více prostoru ve společném večerním a nočním vysílání regionálních stanic Českého rozhlasu.

  „Nerušíme žádný z klíčových pořadů, téměř všechny zůstávají na svých místech. To platí i o prestižních uměleckých pořadech Zelný rynk a Sedmé nástupiště,“ zdůraznil ředitel Českého rozhlasu Brno Ludvík Němec.

  Drobné úpravy čeká i vysílání ve všední dny. „Společný devítihodinový blok regionálních stanic Českého rozhlasu s názvem Studio NOC bude začínat již v půl osmé,“ vysvětluje šéfredaktorka Hana Ondryášová, „a tak například pořad Tržnice najdou posluchači ve vysílání hned po zprávách po 19. hodině.“

  Přesné programové schéma naleznete na našich internetových stránkách brno.rozhlas.cz.

  Alena Podlucká

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.