První adventní týden v Olympii: autogramiády a Mikuláš pro děti

Levné dárky, best dárky
 • Kromě Mikuláše, andělů a čertů také autogramiády: italský šéfkuchař Emanuel Ridi, malíř Adolf Born a básník Jiří Žáček.

  Ve čtvrtek 1. prosince přijede do literární kavárny knihkupectví KNICENTRUM.CZ „český“ Ital Emanuel Ridi. Beseda s populárním šéfkuchařem a následná autogramiáda začíná v 15 hodin.

  Ve stejný den pak od 16 hodin propuknou na centrálním kurtu Vánoční radovánky s oblíbenou Majdou z Kouzelné školky a jejím pomocníkem Františkem. Kromě spousty zábavy si děti vánoční dílně vyrobí dekorace a dárečky, čeká na ně také malování na obličej.

  Sobotní beseda s autogramiádou bude skutečnou lahůdkou – do knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ zavítá ilustrátorská legenda Adolf Born a básník Jiří Žáček. Start autorského čtení, besedy spojené s autogramiádou je opět v 15 hodin.

  Neděle 4. prosince bude opět patřit dětem. V 16 hodin poprvé zařinčí řetězy a do pasáže centra přijde Mikuláš s andělem a osmi čerty. Děti za básničku či písničku obdaruje drobnými dárky, po nadílce čeká na děti Mikulášská diskotéka.

  Adriana Zámečníková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.