Richard Loskot – Hledej!

Levné dárky, best dárky
 • Uměleckou akci finalisty Ceny Jindřicha Chalupeckého Richarda Loskota nazvanou Hledej! bude možné zhlédnout ve čtvrtek 15. listopadu v 19 hodin před budovou Domu umění města Brna na Malinovského náměstí.

  Autor si připravil interaktivní „rádiovou hru“ pro návštěvníky. Ti budou pomocí nejrůznějších audio přístrojů lokalizovat signál, tedy informaci, která bude vycházet z útrob opodál stojícího architektonického modulu Ceny Jindřicha Chalupeckého.

  Akce bude přístupna veřejnosti zdarma, následovat bude debata a neformální setkání s autorem pod vedením kurátora Ondřeje Horáka v kavárně Triniti v ulici Trnitá.

  „Očekáváme, že se z hledání signálu stane jedinečná a zcela spontánní umělecká akce na frekventované ulici města,“ říká kurátor doprovodného programu Ceny Jindřicha Chalupeckého Ondřej Horák. Doprovodný program letošní Ceny Jindřicha Chalupeckého nazvaný 5 finalistů, 5 měsíců, 5 míst se koná stejně jako loni v pěti měsících. Pět akcí ve veřejném prostoru letos zcela nově spojuje originální architektonický modul, který pětkrát mění svou podobu a zároveň slouží jako infostánek Ceny Jindřicha Chalupeckého.

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.