Rockové pecky v podání Filharmonie Brno

Levné dárky, best dárky
 • Filharmonie Brno pořádá ve čtvrtek 12. 12. 2013 od 18 hodin v Besedním domě Benefici pro Emila – koncert Christmas Dreams – rockové pecky v podání Filharmonie Brno.

  Vstupenky v předprodeji Filharmonie Brno v Besední ulici 2.

  Slavná díla od skupin Queen, Rolling Stones, The Beatles, AC/DC, Jethro Tull, Deep Purple a dalších zahrají na jedinečném koncertu 12. prosince od 18 hodin hudebníci Filharmonie Brno pod taktovkou Miloše Machka. Koncert, který je připraven speciálně pro předvánoční období, nese název Christmas Dreams a pro vánoční snění je připraveno dvanáct skladeb. Mezi nimi i slavný Psací stroj Typewriter od Leroy Andersona. Skladba, v níž kromě klasických filharmonických nástrojů zazní i skutečný psací stroj. Posluchači uslyší i známou Barcelonu od Queen nebo třeba jednu z nejznámějších skladeb The Beatles: Yesterday. Za doprovodu orchestru vystoupí Hana Škarková – soprán, Marek Olbrzymek – tenor, Petr Hladík – psací stroj. Osobitým průvodcem celým pořadem se stane dirigent a moderátor Miloš Machek.

  Současně s nevšedním zážitkem však diváci přispějí navíc na dobrou věc. Celý výtěžek z prodeje vstupenek za jednotnou cenu 300 Kč je totiž určen na podporu handicapovaných sportujících dětí prostřednictvím Nadace Emil. Vstupenka na tuto jedinečnou událost tak může být skutečně dobrým mikulášským nebo předvánočním dárkem. Filharmonie Brno a Emil spolupracují dlouhodobě.

  Nadační fond Emil

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.