S Kristiánem na téma Češi, Ukrajinci, Karel Gott, Karel Čapek a jiní

Levné dárky, best dárky
 • Pod záštitou honorární konzulky Laosu Amphone Nammavong Hotový a ve spolupráci s Mahenovou činohrou Národního divadla Brno se uskuteční přátelské setkání se zajímavými lidmi a písničkami S Kristiánem na téma Češi, Ukrajinci, Karel Gott, Karel Čapek a jiní.
 • V úterý 22. dubna v 19:00 hodin ve Vinárně Hotelu Amphone

  V zábavném pořadu s písničkami si bude jeho autor a režisér Kristián Chalupa povídat v tradičně odlehčeném tónu s ukrajinskými i českými hosty o tom, co mají naše dva národy společného, co nás naopak odlišuje. Řeč bude také o tom, jak je na Ukrajině stále populární zpěvák Karel Gott či spisovatel Karel Čapek. Návštěvníci pořadu se rovněž dozvědí něco o smyslu Ukrajinců pro humor, o turistických pamětihodnostech Kyjeva, Lvova, Oděsy, Chersonu a dalších ukrajinských měst či míst. V neposlední řadě přijde řeč i na velikonoční zvyky na Ukrajině a na speciality ukrajinské kuchyně.

  Pozvání přijali: Serhij Matskula, kněz řeckokatolické církve, Ilnara Dudash z Ukrajinské iniciativy na jižní Moravě, Marie Durnová, herečka Mahenovy činohry, písničkář Ziggy Horváth a další zajímaví hosté.

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.