Sladký život s Českým rozhlasem Brno

Levné dárky, best dárky
 • Na romantický a láskyplný měsíc květen připravil Český rozhlas Brno sladkou soutěž s názvem Sladký život s Českým rozhlasem Brno. Na soutěži tradičně spolupracují téměř tři desítky cukráren na jižní Moravě a Zlínsku. Soutěž Sladký život s Českým rozhlasem Brno proběhne od 21. do 25. května ve vysílání Českého rozhlasu Brno a ve 27 cukrárnách v Jihomoravském a Zlínském kraji.

  V soutěžním týdnu zazní každý den ve vysílání dopoledního pořadu Apetýt recepty „na sladké“. Ze slov z receptů bude poskládáno heslo. S heslem (pět slov) z celého týdne, je třeba zajít do některé ze soutěžních cukráren. Ten, kdo jako první heslo správně v cukrárně oznámí, získá velké perníkové srdce Českého rozhlasu Brno a další tři správní luštitelé získají perníková srdíčka menší. Navíc osladíme život posluchačům i drobnou sladkostí od spolupracující společnosti. Perníková srdce a srdíčka byla „od srdce“ vyrobena jen k této příležitosti. Navíc některá z velkých srdcí skrývají i další odměnu. Poukazy na letecký zájezd nebo krátkodobý pobyt v rakouských lázních v Laa. Výherci cestovních poukazů budou oznámeni ve vysílání poslední den soutěže. Soutěž též podporují Deníky společnosti VLP a. s. vycházející na jižní Moravě a Zlínsku. Pokud neuslyší posluchači recept se soutěžním slovem v pořadu Apetýt, tak jej získají o den později v tištěné podobě v některém z Deníků.

  Soutěžní cukrárny: BLANSKO – Cukrárna Severka, BRNO – Kounicova ul., Smetanová cukrárna, BŘECLAV – Cukrárna u Krpálků, BYSTŘICE POD HOSTÝNEM – Zrůbkova cukrárna, HODONÍN – Cukrárna U babičky, HUSTOPEČE – Cukrárna Jitka, IVANOVICE NA HANÉ – Cukrárna Mirka, KROMĚŘÍŽ – Cukrárna Vendula, KUNŠTÁT – Švancarova cukrárna, KYJOV – Cukrárna Corso, LANŽHOT – Cukrárna U Sedláčků, LETOVICE – Cukrárna Delikas, LUHAČOVICE – Cukrárna Sněhurka, MIKULOV – Cukrárna Na Brněnské, MIROSLAV – Cukrárna Kmentová, MORKOVICE – Cukrárna Polišenská, OTNICE – Cukrárna U Žbánků, POHOŘELICE – Cukrárna Marta, SLAVIČÍN – Cukrárna Jasmín, STRÁŽNICE – Cukrárna Šebesta, TIŠNOV – Cukrárna Adina, UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Cukrárna Alenka, VSETÍN – Cukrárna Eva, VYŠKOV – Cukrárna Janský, ZLÍN – Cukrárna Zlíňanka, ZNOJMO – Cukrárna Brtník, ŽIDLOCHOVICE – Cukrárna Jochmanová

  Alena Podlucká

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.