Strakatý Stadec – hudební a taneční výlet do světa bez žánrových omezení!

Levné dárky, best dárky
 • V multikulturním centru Stadec v Brně bude 14. březen věnován akci na podporu nezávislé a alternativní kultury, zdravému přístupu k domácím mazlíčkům a výtěžek bude věnován na soukromé útulky a depozita. Strakatý Stadec je benefiční akcí společnosti Strakatý svět, na níž.proběhne osvětová beseda s veterinářem o výživě, charitativní bazar a vystoupení etno a Word žánrů.

  Přednáška Kočky a psi reklamě nerozumějí je věnována prevenci onemocnění, kterým lze správnou péčí poměrně snadno předejít. Cílem osvětové charitativní akce je vysvětlit laickým milovníkům koček a psů, že granule se nekupují barevné jako pastelky a jak se zorientovat na údajích o složení krmiva.

  Večerní koncert přinese spoustu cizokrajných rytmů a pozitivní energie – vystoupí kapely známé mícháním vlivů i žánrů do svérázné a charismatické fúze – Propagnja a Kumbalu, předkapelou jim bude ska – grunge velmi nadějná formace Bezestopy.

  Tradičním účastníkem akcí Strakatého světa je skupina orientálních tanečnic Al Fayyum Dancers, která předvádí show tradičních orientálních tanců i moderního Bollywoodu, jejich vystoupení v kostýmech a s náročnými rekvizitami patří vždy k velmi úspěšným představením.

  Po celou dobu bude ve vestibulu Stadecu otevřen charitativní bazar, složený z darů dobrovolníků.

  Dagmar Kneslová, předsedkyně sdružení, k akci uvádí: „Po dlouhém a trochu beznadějném snažení jsme získali sponzora našich akcí, firmu Avet. Pro naši činnost je otázka pokrytí alespoň základních nákladů v podstatě otázkou existenční, proto jsme rádi, že díky této podpoře můžeme pokračovat. Obrovský obdiv patří spoustě vystupujících, kteří věnují čas, energii, svoje umění a přízeň publika pro charitativní účel. Děkujeme i všem podporovatelům a pomocníkům s organizací, zejména společnosti Stadec, které se k nám zachovalo rovněž velmi vstřícně.“

  Dagmar Kneslová

 • Strakatý svět o. s.

  Občanské sdružení, pořádající benefice, kulturní a didaktické pořady se zaměřením na podporu alternativní kultury, environmentálních otázek a péči o opuštěná zvířata.

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.