U Anderů zdražovali

Levné dárky, best dárky

Nejsem přítelem tramvají, ale většinou si aspoň koupím lístek. V ten den jsem ale neměl ani floka, jak se říká.
Copak asi po mě bude chtít tady tahle slečna říkal jsem si a ouha. Dopravní podnik města Brna zaměstnává docela pěknou roštěnku, jenom je trošku vystresovaná z výkonu povolání REVIZORKY.
Když zjistila, že jak se říká „prachy nevytáhnu“, odbavila mně formulářem o provedené kontrole a dostal jsem nový ceník.
Nádhera, posuďte v přiložených dokumentech sami.

You may also like...

12 Responses

 1. Pavouk napsal:

  Díky za tip na interpelaci sob(e). To je fakt děs. Jenom bacha, DPMB hned nasazuje exekutory( slušný byznys), tak ať Vás ten humor nepřejde.

 2. Knudsen napsal:

  Ano ano, fixkou zacernena castka 400.- , zvyseno na 700.-, ale pozor, pouze pokud zaplatite do tydne na Novobranske!!! Nelze nap. ani bank. prevodem, ale osobne…Pote se castka navysi automaticky na 1015Kc a po dvou mesicich predana pohledavka vymacske agenture.
  Dalsim super trikem DPmB bylo , ze pravni kancelar DPmB pod taktovku JUDr. Adametz hlidala promlceci lhutu phledavek a pak to 2 mesice pred 10 letou lhutou postoupila Exekutorskemu uradu mest Brna (JUDr. Homola), co ze zakona neni povina oznamit. Exekutrosky urad to jeste rok podrzi, nahodi si odmeny a to je pak z jedne pokuty 13 tis ani nemrknes.. Takze po 11 letechod rozhodnuti soudu o uznani pohledavky najednou prijde obalka s pruhem a uz to jede. Tak se to dela!

 3. red. napsal:

  V kuloárech se hovoří o tom že DpmB vyprodává pohledávky za více než 100%.

 4. Anonym napsal:

  a co takhle si koupit salinkartu nebo listek? Nevim co delate vedu z toho, ze vas nekdo chytne, jak kradete…

 5. Anonym napsal:

  Pardon ale ty tramvaje by pro nás mohly jezdit zadarmo. Stačí se podívat kolik reklam na nich je.

 6. * napsal:

  nejlepší jsou ti, kdo se chvástají, jak žijou mimo ´systém´ a přitom ten systém denodenně vykrádaj, takže kup si lístek nebo si nalep reklamu na svý auto, hrdino

 7. Pha napsal:

  Tak jak tak, zdražili službu, která je už sama o sobě předražená. Za prvé na všech možných daních platíme dost a dost na to, aby nás do té práce alespoň dovezli, za druhé nějací chytráci napojení na vedení města dlouhodobě odkrádají většinu prostředků získaných reklamou na vozech, ve vozech a na všech městských prvcích s dopravním podnikem souvisejících. A to jsou takové částky, že bychom, jak zde už někdo správně poznamenal, mohli tou šalinou jezdit „za kačku“.

 8. pol napsal:

  pavouku jseš zkorumpovatelný práskač a zvrhlý prase

 9. brat napsal:

  lsou to pice,za dav mesice mi to udelalo devet litru,v praze mate u kazdy pokuty naspany cislo na pravickou kancelar dr.Sokola(mimochodem obr zmrda), takze asi tak

 10. Anonym napsal:

  Tak Sokolovi zavoláme, vylákáme ho do lesa a tam mu dáme opravdovou nakládačku. Myslím, že to je jediný způsob, jak snížit cestovní náklady obyčejných Čechů tady v tom zlodějským státě. Zmalovat Sokolovi pořádně prdel a napravit ciferník. Uvidíš jak promptně sníží cenu. Možná toho i nechá.

 11. Anonym napsal:

  nema nekdo gecko na prodej postou na dobirku

 12. Anonym napsal:

  Za komoušu sme jezdili za kačku do práce a z práce malo kdo si koupil šalinkartu jezdili sme za daks, a revizor tě chytnul dvakrát za rok ,zaplatil si100kč to se vyplatilo ne? Nestěžujte si chtěli ste kapitalizmus tak ho máte .Kapitalizmus je pro bohče a ne pro chudé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.