V Českém rozhlase Brno pokřtí kuchařskou knihu

Levné dárky, best dárky
 • Letos v říjnu vydal Český rozhlas Brno v brněnském nakladatelství Doplněk kuchařskou knihu s názvem Vaříme s Apetýtem (podruhé). Společně s našimi posluchači ji pokřtíme v sobotu 7. prosince v budově brněnského rozhlasu na Beethovenově ulici.

  Kniha s recepty volně navazuje na vydání kuchařky se stejným názvem před jedenácti lety. Opět jsou jejím obsahem posluchačské recepty sesbírané od posluchaček (ojediněle i posluchačů) z celé Moravy, které zazněly v oblíbeném dopoledním pořadu Apetýt.

  S posluchači se sejdeme v nahrávacím studiu v přízemí v 10 hodin a redaktorky-moderátorky pořadu Apetýt – současné i bývalé, pokřtí novou knihu receptů. Jmenovitě tedy Marcela Antošová, Zdena Dufková, Věra Hotařová, Blanka Kovandová a Marcela Vandrová. Pozváni jsou též hosté, kteří mají k tématu gastronomie a ke knížce samotné, co říct. Na křtu nesmí chybět brněnský výtvarník Rostislav Pospíšil, autor vtipných ilustrací kuchařky. Pozvali jsme též šéfkuchaře restaurací brněnského hotelu International – Miroslava Husáka a Rudolfa Pospíšila, kteří pro návštěvníky připraví malé občerstvení a zasvětí přítomné do vysoké gastronomie. O hudební doprovod se postarají dva členové Statického promenádního orchestru Šprušle Václav Kovářík a František Kantor, kteří zahrají a zazpívají lahodné písničky s pochoutkovými texty a výživnou hudbou z CD Písničky z hrnce. Ani posluchači u rozhlasových přijímačů nebudou ochuzeni o atmosféru při křtu. Věra Hotařová a Marcela Vandrová s hosty křtu kuchařky jim ji přiblíží ve vysílání dopoledního Apetýtu.

  Kuchařku Vaříme s Apetýtem (podruhé) si mohou posluchači během zábavného dopoledne zakoupit za baťovských 199 korun a získat do ní i autogramy moderátorek.

  Alena Podlucká

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.