Vánoční benefice v Leporelo+

Levné dárky, best dárky
 • V Leporelo+ Café (Dům umění města Brna) se až do Vánoc připravují moučníky podle domácích receptů Ivy Bittové a dalších umělců. Nákupem hosté kavárny mohou podpořit rozvoj nejmenších talentů z dětských domovů.

  Od začátku prosince v kavárně Leporelo+ podáváme moučníky a dezerty s vánoční tematikou a výhradně podle oblíbených, domácích receptů oblíbených umělců, hudebníků i designérů. Mezi prvními je 18 kusů kokosových kuliček podle starého a také správně umaštěného receptu po babičce, který nám dodala zpěvačka Iva Bittová. Jejich zakoupením tak deseti korunami můžete i vy podpořit talentované děti z dětských domovů, sociálně slabých rodin nebo jinak znevýhodněných dětí.

  Hned za nimi mohou hosté ochutnat domácí tvarohovou buchtu, jejichž návod nám dodaly performerky Čoko Voko. Na tomto principu bude šéfcukrář restaurantu Leporelo+ péct až do pátku 23. prosince. Akci svými recepty kromě Ivy Bittové a Čoko Voko dále podpořila spisovatelka a básnířka Sylva Laurová, umělecká skupina Rafani, designér studia Olgoj Chorchoj Daniel Gonzáles, skupina Sunshine a řada dalších, jejichž seznam se bude rozšiřovat až do Vánoc.

  Celá akce má benefiční charakter a je připravená za účelem podpory nadace La Sophia jejíž zakladatelkou je Yvetta Blanarovičová. Občanské sdružení se prostřednictvím projektu Konzervatoř European Music College věnuje podpoře dětí z dětských domovů či sociálně slabých rodin, které projevují zájem rozvoj svého talentu a získání hudebního a uměleckého vzdělání.

  Na projektu dále spolupracují: Proti šedi

  Olga Vrbíková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.