Víkendové výluky v dopravě

Levné dárky, best dárky
 • Výluka tramvají do Líšně a na Stránskou skálu
 • Výluka tramvají v ulici Cejl
 • Výluka trolejbusů a autobusů v ulici Branka
 • Výluka tramvají do Líšně a na Stránskou skálu

  Z důvodu opravy kolejí bude o víkendech

  • od soboty 9. listopadu 2013 od ranních výjezdů do neděle 10. listopadu 2013 (předpoklad do 20:30 hod.) a

  • od soboty 16. listopadu 2013 od ranních výjezdů do neděle 17. listopadu 2013 (předpoklad do 20:30 hod.)

  vyloučen provoz tramvají v úsecích Geislerova – Líšeň, Mifkova a Geislerova – Stránská skála.

  Linka 8 bude po dobu výluky v provozu pouze v úseku Starý Lískovec – Životského (přestup na autobusy náhradní dopravy x8) – Geislerova (smyčka)

  Linka 10 bude po dobu výluky mimo provoz.

  Náhradní doprava bude zajištěna mimořádnou autobusovou linkou x8 na trase Životského – Geislerova – Buzkova – Dělnický dům – Bělohorská – Novolíšeňská – Bartákova – Líšeň, Jírova.

  Pro obsluhu severozápadní části sídliště Líšeň bude také posílen provoz linky 78 mimořádnou linkou P78 v úseku Židenice, nádraží – Stará osada – Dělnický dům – Malá Klajdovka – Houbalova – Velká Klajdovka – Jírova – Líšeň, náměstí Karla IV./ Mifkova.

 • Výluka tramvají v ulici Cejl

  Z důvodu výměny kolejnic v zastávce Tkalcovská bude v sobotu 9. listopadu 2013 od 7:00 do ukončení prací (předpoklad do 19 hodin) vyloučen provoz tramvají v ulici Cejl.

  Linka 2 pojede po dobu výluky v úseku Vojenská nemocnice – Malinovského náměstí obousměrně odklonem ulicemi Jugoslávskou – Milady Horákové – Rooseveltovou, přičemž vynechá zastávky Tkalcovská a Kőrnerova.

  Zastávka Malinovského náměstí ve směru na Starou osadu je přesunuta do ulice Divadelní. Na odklonové trase linka 2 obslouží navíc zastávky Jugoslávská, Dětská nemocnice, Náměstí 28. října a Moravské náměstí.

  Linka 4 pojede po dobu výluky v úseku Trávníčkova – Malinovského náměstí obousměrně odklonem ulicemi Jugoslávskou – Milady Horákové – Rooseveltovou, přičemž vynechá zastávky Tkalcovská a Kőrnerova.

  Zastávka Malinovského náměstí ve směru do Obřan je přesunuta do ulice Divadelní. Na odklonové trase linka 4 obslouží navíc zastávky Jugoslávská, Dětská nemocnice, Náměstí 28. října a Moravské náměstí.

  V obsluhovaných úsecích svojí běžné trasy pojede linka 4 podle stávajících jízdních řádů platných pro soboty.

  Náhradní doprava ve vyřazeném úseku bude zajištěna mimořádnou autobusovou linkou x4 na trase Jugoslávská (zastávka u křižovatky s ulicí Přadláckou) – Tkalcovská – Kőrnerova – Malinovského náměstí.

  Nástupní zastávka linky x4 Malinovského náměstí ve směru na Jugoslávskou je umístěna na obvyklé zastávce linek 2, 4.

 • Výluka trolejbusů a autobusů v ulici Branka

  Z důvodu pokládky povrchu komunikace v době od soboty 9. listopadu 2013 6:30 hodin do neděle 10. listopadu 2013 (předpoklad do 20:00 hodin) bude neprůjezdná pro veškerou dopravu ulice Branka mezi ulicemi Hlavní a Lísky.

  Trolejbusy linky 30 budou v celé trase nahrazeny autobusy a mezi zastávkami Svratecká a Lísky obousměrně odkloněny ulicemi Kristenova, Chaloupky a Vavřinecká. Na odklonové trase nebudou obsluhovat žádnou další zastávku.

  Na lince 30 budou po celou dobu výluky platit běžné jízdní řády včetně garantovaných nízkopodlažních odjezdů.

  Autobusy noční linky N93 pojedou mezi zastávkami Lísky a Chaloupky odklonem ulicemi Vavřineckou a Chaloupky, čímž vynechají zastávku Kristenova.

  Na lince N93 budou po celou dobu výluky platit běžné jízdní řády s vynecháním zastávky Kristenova.

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.