Výluka v ulici Milady Horákové

Levné dárky, best dárky
 • Z důvodů předčasného zahájení dlouhodobě plánované rekonstrukce ulice Milady Horákové bude tato od soboty 15. března 2014 na dobu přibližně 16 měsíců neprůjezdná pro veškerou dopravu.

  Dopravní opatření, která budou v rámci související výluky realizována, se dotknou zejména tramvajových linek 3, 5, 9, autobusových linek 67 a 82 a nočních linek N92 a N93. Vzhledem k rozsáhlosti dopravního opatření budou změněny jízdní řády i dalších linek a režim zastavování v zastávce Janáčkovo divadlo se po dobu výluky mění na „stálá“. Tramvajové linky budou odkloněny ulicí Cejl.

  Vzhledem k tomu, že nebude možno v úseku z Moravského náměstí na Jugoslávskou zavést náhradní autobusovou dopravu, na kterou jsou cestující běžně zvyklí, bude obsluha zastávek Náměstí 28. října a Dětská nemocnice řešena specifickým způsobem.

  Oblast u zastávky Dětská nemocnice obslouží náhradní tramvajová linka s úvraťovým zakončením, která do místa přijede z centra města přes ulici Cejl.

  Náměstí 28. října pak bude dostupné autobusy linky 67 a náhradní autobusovou linkou x5 z Černých Polí k zastávce Janáčkovo divadlo.

  Detailní informace o výluce včetně plánků budou zveřejněny v průběhu prvního březnového týdne a k dispozici budou mimo jiné také na webových stránkách DPMB. Výlukové jízdní řády všech dotčených linek budou zveřejněny po zpracování počátkem druhého týdne měsíce března (předpoklad 10. 3.).

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.