XI. slovenský ples v Brně aj pre krojovaných

Levné dárky, best dárky
 • Plesovou sezonu v Brně opět zpestří Slovenský ples, nad nímž i v letošním roce převzal záštitu velvyslanec Slovenské republiky v České republice Jeho Excelence Peter Brňo. Organizátor plesu, kterým je Folklorní sdružení Púčik ve spolupráci s Nadačním fondem NIKÉ a firmou Oprox, a patron plesu režisér, zpěvák a herec Stano Slovák zvou nejen všechny Slováky, ale i širokou brněnskou veřejnost 23. února 2013 od 19 hodin do společenských prostor hotelu Kozák v Žabovřeskách.

  K tanci i poslechu zahraje hudební skupina GRIF 05, slovenské lidové písně a muziku připravuje cimbálová muzika Folklorního souboru PÚČIK.

  V bohatém programu se představí slovenský zpěvák Pavol Hammel, sólistka Janáčkovy opery NDB Andrea Priechodská-Široká a folklorní soubor Púčik.

  Stejně jako v loňském roce organizátoři i patron XI. Slovenského plesu v Brně slibují dobrou zábavu, půlnoční losování vstupenek a typické slovenské občerstvení.

  Zveme v sobotu 23. února do hotelu KOZÁK v Brně každého, kdo si chce dobře zatančit, pobavit se, anebo si třeba jenom zazpívat s legendou slovenského popu či s dobrou cimbálovou muzikou.

  Návštěvníci v krojích zvlášť vítáni!

  Prodej vstupenek: 11. února a 19. února 2013 od 17,00 do 18,00 hod. ve foyer divadla Reduta

  Vlastimil Fabišik, organizátor plesu

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.