Factory fashion market

Levné dárky, best dárky

Druhý díl trhu s nezávislou módou Factory Fashion Market ponese heslo Za Ježíškem na Stadión. Proběhne 19.-21.listopadu 2010 v nově otevřených prostorách komiksové kavárny a kulturního sálu Stadión na Kounicově 22 v Brně. Akce naváže na velmi úspěšný první díl Factory Fashion Marketu, který se uskutečnil v červnu 2010 za hojné účasti návrhářů i návštěvníků v brněnské Zbrojovce. Factory Fashion Market je největší událostí svého druhu na Moravě.

Designéři a návrháři budou na Factory Fashion Marketu prezentovat své originální výrobky. Návštěvníci budou moci využít jedinečné šance nakoupit zajímavé vánoční dárky v příjemné atmosféře, bez stresu a za doprovodu DJ Petera Pea a kulturních performance. O občerstvení se postará bar kavárny Stadión a kulinářské duo Kokino. Páteční a sobotní večer vyvrcholí módními přehlídkami. Vstupné bude zcela zdarma. Factory Fashion Market pořádá brněnský obchod LoveMusic.

Pá: 19.11.: 14:00 – 22:00 (poté bude následovat párty v kavárně)
So: 20.11.: 10.:00 – 22:00 (poté bude následovat párty v kavárně)
Ne. 21.11.: 10:00 – 18:00

Značky, se kterými se setkáte na Factory Fashion Marketu:
Akari, Art Chiara, Atelier cherches la femme, Bee Sting, Boží zboží, Coolich, Cvok, Dara Bags, Dantela, Dareen, Dvojčata, E.J.design, Eire, Evj, eWELLyne, Flamingo park, Haneri, Honza, Helmona, Jana Ševčik, Kelvek, Lichi, Jane Bond, Jara Design, KikiBike, Kokino, Lena Trpělková, Lenka Hudečková, LoveMusic, Lubor Baum, Lusk, Mar.s, Meija, Mellory, Merrygorando, Mimikri, Minimon, Nikkita, Oberna bižuterie, Patchwork Pavla Křížová, Plazma lab, Printydesign, Punktura, Reforma, Stellion, Retart, Adell, Smash, Swan Art, Tfou, Ty-Gallery, Vajco, Olga Rampichová, Výtvarná dílna MATILDA, Yana Thal, Yellow Jacket Angel, Yo Soy, youngprimitive, Zvrhlý vkus, Žiži

INFO

FCB

MAPA

přijdťe se podívat, popřípadě si koupit nějaký ten nový outfit :-)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.