LEGO není jen hra

Levné dárky, best dárky
 • K premiérovým značkám veletrhu STYL patřila dánská dětská móda LEGO® wear, originální modely, které svým designem navazují na oblíbené stavebnice.

  Děti na módních přehlídkách předvedly kolekce ve stylu Bionicle, Star Wars nebo letošní hit NinjaGo. Rodiče na oblečení ocení vysokou kvalitu, funkčnost a propracovanost každého detailu. Výrobcem je dánská firma KABOOKI, která patří do skupiny LEGO Group.

  Oblečení má unikátní prvky, které výrazně prodlužují jeho životnost a současně umožňují dětem volný a bezpečný pohyb a jednoduchou manipulaci. Kolekce jsou navrženy pro děti od dvou měsíců do 12 let

  Originální dětské oblečení LEGO® wear se prodává již ve dvaceti zemích Evropy. Značkové obchody jsou vybaveny nábytkem ve stylu známých stavebnic. První tuzemská takto koncipovaná prodejna byla otevřena loni v Praze a do dvou let by podle společnosti SmartLife, výhradního zástupce na českém a slovenském trhu, měla vzniknou celá síť obchodů provozovaných formou franšízy a tzv. shop in shop systémů.

  Foto: Anna Pecková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.