Brněnské strany a diskuzní fóra

Levné dárky, best dárky

Volby se nám pomalu blíží, vysocí politici na brněnské radnici chodí ozbrojeni kolty, předseda ODS vystavuje své mercedesy na rozkopaném náměstí mezi kelímky s burčákem a tak jsem se dnes jen tak ze zvědavosti podíval na stránky brněnské pobočky ODS. Hned na první pohled mne zaujalo tlačítko DISKUZE, ale byl jsem velice rychle zklamán, toto tlačítko je nefunkční, stejně jako tlačítko archív. ODSka asi diskutovat na svých stránkách nechce a zveřejňovat své starší názory asi také ne. Nebudu jim však křivdit, z brněnských organizací, které jsem následně na internetu navštívil, nemá diskuzní fórum žádná (na stránkách Jihomoravské ČSSD je sice proklik s názvem diskuzní fórum, ale diskutovat tam moc taky nejde)

You may also like...

3 Responses

  1. Anonymní napsal:

    jediná šance jak v brně diskutovat veřejně s politiky na internetu je tedy stránka pana primátora, buďme za to málo vděčni.

  2. kunec napsal:

    Ač jsem volič ODS, to co předvádí brněnská ODS je opravdu nářez. Jen na okraj.. Špilberk dostavba (Tocháček) kolik tam zmizelo? Reduta.. :)) co světla od Ambrose? pres 20 mil? Bez výběrového řízení? Myslím že je na čase se podívat na složení porot které rozhodují o těchto zálěžitostech… a pak třeba na domečky v Útěchově a Soběšicích které stavila jedna nejmenovaná firma :)) pro nejmenované funkcionáře… co např. lukrativní smlouva s dmpb pro SNI… sice nemam pravnika, penize na soudy a dukazy ale uplne blbej nejsu…..

  3. Anonymní napsal:

    seš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.