Další brněnský portál – brnoinfo.cz

Levné dárky, best dárky

Ti, kteří občas navštíví stránky klubu Fléda, si mohli všimnout, že se tam objevilo tlačítko i několik odkazů na nový informační portál www.brnoinfo.cz, který dělají stejní lidé, jako stránky Flédy. Přeju tomuto portálu hodně úspěchů a o něco méně vulgárních čtenářů.

You may also like...

6 Responses

 1. Leon napsal:

  nedávno jsme tady pěkně rozebrali web provázku a tenhle by asi taky stál za to. Jestli se nemylim tak to asi vražda internetu nebude. Připadne mi to docela suchý, nechápu ani moc podstatu, nebo jenom následkem drahé reklamy už kluby rozjíždějí vlastní média?

 2. KAIX napsal:

  Ahoj Leone, BrnoInfo.cznení projekt Flédy ale RAVE MEDIA Group s.r.o. vydáváme také RAVE.cz myslím že ho znáš. Fléda je jeden z prvních brněnských klubů který nám vyšel vtříc a spolupracuje s námi. (Nebo jsi snad z toho že na webu Flédy běží banner na rádio Student a jsou tam dokazy na stream usoudil, že Fléda rozjela vlastní rádio?) Každopádně děkujeme za link, vážím si toho. Karel

 3. noba napsal:

  čím víc takových portálů, tím líp, hlavně aby autorům vydržela chuť se o ně starat. Se stačí podívat na MeBrno.cz nebo NetPolis.cz = ani jeden už pořádně nefunguje.

 4. noba napsal:

  hlavně mi ale na takových stránkách vadí ty blikající banery. Chápu že jsou asi nutné, ale všeho moc škodí. Na těchto stránkách to není ještě tak hrozné, ale třeba na stránky kamvbrne.cz bych nedoporučil chodit nikomu, kdo má podezření na epilepsii.

 5. etna napsal:

  Hm, tak mne pridu tie stranky v pohode, az na tu blikajucu apokalypsu – hned ma z nej rozbolela hlava – a na trochu nudnu bledomodru farbu ;). Inak drzim palce. Aha, teraz uz tam blikaju nejaki punkaci… Neslo by tie bannery urobit tak, aby tie prechody boli plynule a nie take hnusne blikajuce?

 6. Leon napsal:

  V pohodě Kaixi, nemyslel jsem to zle. To bude asi tím blikáním..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.