Divadlo Husa na provázku má nové stránky

Levné dárky, best dárky

Už je to tak, chtěl jsem se podívat na info o končícím představení Babička, kliknu v kalendáři na odkaz a vidím, že stránka neexistuje. Staré stránky byly totiž nahrazeny Flashovou verzí. Teda hybridem Flashe a vyskakujících HTML okének, což je asi nejhorší způsob. Myslím, že autoři stránek by si měli uvědomit, že stránky žijou i zpětně do minulosti a pokud něco netají, tak je lepší ty staré stránky nechat žít paralelně s těmi novými, už jen kvůli vyhledávačům. Navíc mi přijde, že ty nové jsou informačně o dost chudší, ale to je asi tím, že je to jen zkušební provoz.

You may also like...

14 Responses

 1. -ma- napsal:

  Teda pane profesore, obstát před tvým ostřížím zrakem (nebo spíš mozkem), to tedy není jen tak!! Ale jistě máš pravdu. Na pohled však stránky působí velice atraktivně – „laik žasne“ a odborník jsi ty.

 2. etna napsal:

  no vizualne sa mi to paci, ale pripada mi to dost chaoticke, snad sa to zlepsi….

 3. krutek.info napsal:

  FLASH je vrazda internetu.

 4. Anonym napsal:

  To není, ale měla by být i možnost klasická. Hlavně mi vadí, že nefungují ty staré odkazy. Když někdo bude hledat na nějakém vyhledávači, dostane hromadu nefunkčních odkazů.

 5. Anonym napsal:

  A s tím otevíráním okének, já to mám normálně zakázaný, protože se většinou takhle otevírá jen reklama.

 6. Anonym napsal:

  Navíc mám většinou už tak otevřeno hromadu oken a další jen překáží.

 7. krutek.info napsal:

  FLASH je vrazda internetu.

  Nepodporuje URL.

  Vetsinou nejde kopirovat text.

  Nejde vypnout hudba.

  A tak dal…

 8. Anonym napsal:

  To je ale jen otázka, jak to autor naprogramuje:) URL podporuje, kopirovat text jde, pokud to autor dovolí a to samé platí pro hudbu.

 9. Anonym napsal:

  Teď jestli si to také přečtou tvůrci těch stránek…

 10. Leon napsal:

  Autem jezdim rád a taky nevím jak to chodí v karburátoru. Mám strašně rád vymakaný flashový auta.

 11. kntz napsal:

  Napis jim email ze pokud chteji mit program na infozbrna at to zpristupni, totez plati o tvych dalsich pripominkach, mylsim ze je v jejich zajmu aby je vyslyseli.

 12. sysyn napsal:

  no myslim ze kdyz si tvurci tech stranek prectou tyto komentare a treba jeste daji prostor k vyjadreni primo na svych www tak je uspech zarucen. visualne je to genialni- uzivatelsky malinko nepohodlny. ale ze vsech divadelnich webu co znam- jednoznacne nejoriginalnejsi.100 bodou

 13. Anonym napsal:

  No mně se víc líbí stránky Divadla u stolu, které je ve sklepení Husy a asi tomu budu muset přizpůsobit kalendář. Ono jedna věc je pěkná animace, ale druhá je, že člověk na stránky divadla hlavně chodí, aby věděl co divadlo zrovna hraje a jestli mají lístky. Kvůli tomu se nebude chtít pokaždé proklikávat nějakou animací.

 14. Anonym napsal:

  Ale jak se tak dívám na ty stránky Divadla u stolu, tak ty staré stránky Husy jsou pořád k dispozici přes adresu http://www.ced-brno.cz, takže je vlastně vše v pořádku. Jen si budu muset poopravit skripty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.