Haló Brno, kde je můj Metropolitan?

Levné dárky, best dárky

Noviny Haló Brno asi definitivně skončily, tedy soudě podle toho, že na jejich webu se aktualizace zastavila na měsíci červenci. Jejich následovník Brněnský Metropolitan se ale ještě jaksi nerozjel soudě podle toho, že ač bydlím téměř ve středu města, na rozdíl od tun reklamních letáků se do naší schránky neprodral a v internetové podobě je zastavený na měsíci říjnu. No nejspíš už vše potřebné město sdělilo. Je rozkošné, když mne statutární město Brno například informuje, že rozdíl mezi denním a nočním krémem opravdu je. Denní krém plní zejména ochrannou funkci, hydratuje a zpravidla obsahuje i sluneční filtr. Noční krém je naopak určen k výživě pleti během spánku.

You may also like...

8 Responses

 1. -ma- napsal:

  Těsně před koncem listopadu se objevilo listopadové číslo – ve formátu PDF – v „Archivu PDF“ na stránkách Brněnského Metropolitanu.

 2. krutek.info napsal:

  me BM chodi (no…licha cisla me chodi, dvojku sem nevidel). Zato na webu jim nejak „nefungujou“ komentare. Schvalne si zkuste precist muj kometar k clanku http://www.bmbrno.cz/clanky/315

 3. Leon napsal:

  No tak předmě mě mrzí, že mi DaV vyfoukl téma proč se vlastně používají noční krémy, ale chápu. Moc jsem váhal. Nicméně svoje poznatky o tom jak funguje distribuce ať už to je zpravodaj Brna střed, Metropolitan, nebo podobné tiskoviny uveřejním brzy. Mohu pouze dodat, že alespoň na Poštovskou se dostává pouze zpravodaj úmč, ale ten si musíte najít na zemi mezi letáky, případně vytáhnout z koše.
  Mimochodem adresa http://www.bmbrno.cz by mohla poukázat na to proč nefungují komentáře, ale co vlastně komentovat když nejsou aktuality..

 4. Anonym napsal:

  to: KruTEK: Zkouším, zkouším…je to nějaké utajené…na co ses jich ptal?

 5. kntz napsal:

  Fiiiiha, sám jsem neměl v těch krémech jasno!

 6. Anonym napsal:

  Bydlím v Králově Poli a Metropolitan jsem ve své schránce ještě nenašel

 7. Anonym napsal:

  mě chodí jen zpravodaj mudr hrubé (donedávna zpravodaj s. kameníčka). mají tam vždy hafo pěkných fotek – klasická obrazová propaganda (za naše love)
  btw, víte že kameníček nebydlí na brně-střed? to je ale bordel

 8. ekonom napsal:

  Brněnský Metropolitan vychází souběžně s Haló Brnem, který se stal nezávislý na brněnské radnici. Řekl bych, že je Haló Brno zajímavější než Metropolitan, jste také tohoto názoru?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.