Kontakt na Městskou policii Brno = Error 404

Levné dárky, best dárky

Před malou chvílí, jsem chtěl poprvé v životě kontaktovat Městskou policii Brna, leč ku podivu jsem zjistil, že jejich kontaktní formulář je poněkud nefunkční. Svoji stížnost proto publikuju veřejně, i když jsem to z počátku neměl vůbec v úmyslu:


Dobrý den,

v sobotu jsem původně chtěl jít na ProtestFest, ale nakonec jsem si řekl, že by mi tam už stejně nevěřili, protože je mi přes třicet a tak jsem dal přednost pobytu u pískoviště s přáteli a jejich dětmi děláním bábovek a hraním nohejbalu. Vzhledem k tomu, že to bylo nedaleko Pisárek, klidu jsem si moc neužil, protože nám nad hlavou snad 3 hodiny kroužila Vaše policejní helikoptéra a kolem jezdily houkající policejní auta s majáky. Opravdu byly tyto manévry na místě? Kolik stojí letová hodina? Uvítal bych, kdyby jste příště použili poněkud méně hlučný „monitoring“, nebo co to vlastně děláte!

A dodávám, že byste si mohli i opravit Vaše stránky. Kolik vůbec dostává Martin Argaláš (Argalas.net) za nefunkční formulář Městské policie?!

Pokud ta helikoptéra patří státní policii, měštákům se předem omlouvám, státní formulář jsem ještě netestoval. Budu ho muset napřed najít.

You may also like...

8 Responses

 1. Anonym napsal:

  Nad MP Brno se stahují mračna. Průser na průser. Mrhání prostředky, sílící neonacismus v řadách strážníků, zmatené chování řadových strážníků v ulicích, ježdění auty zbůhdarma v pěší zóně, zneužívání pravomocí, každodenní porušování zákonů…
  To, že tady někomu sebrali občanku a dost možná mu tím znemožní volit (sic!) je bude stát hodně usílí, aby věc ustáli.
  Ale to, že svévolně vystrašili naše nejmenší děti, když jsme v sobotu, nic zlého netuše, vyrazili na procházky do města, za to hoši-soudruzi-nácíčci, za to vás rádi nemáme a všem to řekneme. I na nejvyšších místech!

  Fuj, hanba Městské polici!

  Že se nestydíte „monitorovat“ pětistovku neškodných mírumilovných mládežníků s bubínky a gramofonky za pomoci těžké techniky, drahých zařízení a našich miliónů!!!

 2. krutek.info napsal:

  jasne, vsem to rekni, ale bacha, aby ses nepodepsal…

  takovy sou fakt nejlepsi, anonymni hulakalove.

  puvodne sem chtel napsat vzkaz oldesovi, ale kdyz zas vidim dalsi vykrik do tmy, nemohu nereagovat.

 3. marek a. napsal:

  Ježiš sorry KruTeku že jsem se nepodepsal, to se omlouvám, já byl zrovna rozčílenej, protože jsem zrovna dotelefonoval a panem Konopou, což je zástupce ředitele Městské policie Brno a kterej byl na mě drzej, když jsem po něm chtěl, aby mi laskavě doručil můj OP, který mi sebrali, což mě teď dělá problém, protože zřejmě nebudu moct volit, takže kromě toho, že mi ředitel MP dosud neodepsal na můj doporučený dopis, musim ještě kvůli pitomé občance otravovat Krajskou volební komisi, no hrůza starostí tady s těma strážníkama z Brna –

  Jo, doraziš na StředoTEKK?

 4. krutek.info napsal:

  Tak to sorac, uz davno sem mel rict oldesovi, at prideluje IP adresam nejaky pevny jmena, at vime, kterej anonym je kterej (napriklad 192.168.0.1 by byl Hugo, 192.168.0.2 Amalka a tak dal).

  StredoTEKK nevim nevim, volby sou pro me dulezitejsi nez duparna.

 5. ma napsal:

  Dnes do 16 hodin na počkáni po předložení OP na obecním úřadě vydají volební průkaz. V sobosu v poledne zodpovědní účastníci „dupárny“ společně zavolí v nejbližším volebním okrsku – tedy ve Staré Boleslavi, což je od areálu Proboštských jezer cca 400 metrů…

 6. ma napsal:

  No jo, ale jsou lidi co maj počítačů hodně (třeba já) a taky ty, co se na jejich počítačích střídaj lidi jak na běžícím pásu (třeba já) – tím pádem je uvedení IP nebo pevného jména IP na nic.

 7. krutek.info napsal:

  ja vim, ze to neni idealni, ale ty se vetsinou podepisujes, takze je to jedno, me slo spis od anonymy, at clovek aspon zhruba vi, ktery komentare sou od kteryho cloveka.

  hodne stesti s obcankou

 8. Marek napsal:

  Podle mě je k tomu neprinutim, aby mi ji donesli na stríbrným podnůsku do kavárny…oni ju už totiž odevzdali na PČR, to znám, nevěděj co s tim (se sebou) tak to predaj PČR…Obrátil jsem se na Krajskou volební komisi – myslíš že se budou opakovat volby?
  Zajímavé je, že v tomto roce si budu vyřizovat už třetí:
  1.mi vzal jeden zoufalec ze státní co hlídal nějako lesní cestu u Boněnova – přitom ho Bouzov nahrával na kameru, ten záznam vybalím časem, – ani ji neodevzdal, asi ji někde vyhodil
  2. mi vzali MPíci na Šuřinkách – taky pod kamerou…voni si myslej že jako nic ale mlýny melou :-))) strašně pomalu ale melou :-)))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.