(nejen) Historický občasník z Brna a okolí

Levné dárky, best dárky

Tak jsem si říkal, že se podívám po nějaké oficiální prezentaci významné stavby ve městě Brně, která se má co nevidět rozběhnout a to paláce českých drah, které sice nemají na platy, ale palác si bez problémů postaví. To je ale jiný příběh, mnohem zajímavější je odkaz na stránky, které se mně v Googlu objevily hned na 4.místě a to velice pěkně působící nejen historický občasník Brněnský drak, kde je mnou hledanému CD Paláci věnovaný tento příspěvek.Mimochodem, pokud vám ten CD Palác hodí chybu po té hnusné flashové animaci, tak si zkuste tuto adresu pro zobrazení správného obsahu stránek CD Paláce.

You may also like...

4 Responses

 1. Jůlie Kubíčková napsal:

  Moc dobrý web ten Brněnský drak, opravdu, podle mého názoru – sice není zase až tak často aktualizován, zato některé rubriky stojí za to , kupř. výlety do okolí Brna, kapitoly z brněnské historie… Je vidět, že provozovatel má k přírodě blízko… Rozhodně jsem tam nebyl naposledy a věřím, že občasník Drak bude mít na tmto webu stálý odkaz v rubrice „rádia a jiná média“.

 2. Anonym napsal:

  …ten odkaz už tam je…

 3. Anonym napsal:

  a nemela by o sobe Julie mluvit v zenskem rode?

 4. Jakub (brno@tucnacek.cz) napsal:

  Diky za odkaz na stranky a za pozitivne ladeny prispevek, ktery mi dodava energii „krokodyla“ provozovat :). Aniz bych chtel nekomu mazat med okolo ust, jsem vyslovene nadseny ze zdejsiho „ortofota“ Brna, takze i ja jsem si dovolil maly prispevek :)))….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.