Nové internetové stránky sdružení BRNO 2006

Levné dárky, best dárky

Do začátku roku 2008 vstupuje sdružení BRNO 2006 – tým Jiřího Zlatušky s novými internetovými stránkami www.brno2006.cz.

Návštěvníci na těchto stránkách naleznou aktuality z brněnské politiky, názory jednotlivých představitelů sdružení BRNO 2006 a kontakty na jednotlivé zastupitele.„Dále jsme se zde rozhodli v sekci Dokumenty zveřejňovat různé analýzy a dohody, které běžně nebývají
občanům města Brna k nahlédnutí, první z nich je koaliční smlouva, další budou průběžně přibývat.

Stránky by zároveň měly sloužit jako určitá protiváha proti stránkám Petra Paulczyňského a vyvracet,
případně ujasňovat polopravdy, které se na jeho webu vyskytují.“

Tomáš Psota

You may also like...

2 Responses

 1. opoziční aktivista Jan napsal:

  Gratuluji.

  A mám ne nepodstatnou poznámku k Vámi zmíněnému webu zastupitele Paulczyňského:
  Příklad: Mladík nahrál v kině film o Simpsónech a publikoval jej na Internetu. „Ukradl“ cizí věc a používal ji. (Byť v dobrém úmyslu – zdarma a pro všechny.) Dopustil se tak trestného činu. Nebyl však předlistopadovým komunistou, ani radním, ani zastupitelem za ODS, ani (prý)poradcem Vl. Tlustého – byl tedy potrestán. Přísně.

  Příklad II: Stařík (Paulczyňski) nabral do myši článek někoho jiného a vzal si jej. Umístil na svůj web. Celý. Stejně tak obrázky. Krade cizí věci a používá je. Nerušeně a dlouho. Byvše však dříve komunistou a nyní zřejmě „nedotknutelným“ zastupitelem za ODS, funkcionářem a zejména tím „poradcem“, potrestán (dosud) nebyl.

  Tedy myslím, že vytvářet jakýsi protipól stránkám, které jsou z velké většiny postavené na ukradených datech, na textech publikovaných bez svolení autorů, na obrázcích lážo plážo postahovaných ze Sítě, zkrátka na zakázaných praktikách – ve mně vyvolává rozpaky. Myslím, že na tuto trestnou činnost máme my, obyčejní lidé reagovat opovržením a posměchem, my novináři o tom máme dát zprávu, ale Vy, politici máte dát podnět k trestnímu stíhání. Protože jak jinak se další a další mladíci mají orientovat v dnešním zmateném světě? Ve společnosti, kde nejsou trestány zločiny…
  Autorský zákon a novinářský kodex jasně definují, jak s cizími texty nakládat – buď mít svolení autora anebo holt publikovat jen TŘI VĚTY (při uvedení zdroje) a pak použít HYPERTEXTOVÝ ODKAZ, zaplaťpánbů za něj. Link na stránky, kde text právoplatně je.

  Jsem přesvědčen, že pro politickou stranu by nemusel být takový problém uvést tuto donebevolající nehoráznost a protiprávní stav velmi rychle uvést do souladu se zákonem – t.j. pan P.P. by měl velmi rychle vše, co „vygoogloval“ buď vymazat, nebo zredukovat na ty zmíněné 3 věty…

  A na závěr: ještě tu máme v Brně jeden takový web, který vpodstatě už léta stojí na tom, že každý den postahuje zajímavé články z portálu iDNES – Jižní Morava a CELÉ je publikuje. To by tu v Brně být nemělo.

  Neprudil bych, kdyby šlo o „sem tam obrázek, sem tam článek“. Avšak web Paulczynski.cz překračuje v ohledu porušování zákona veškeré meze. Děkuji za pozornost.

  K tématu viz.: http://www.reflex.cz/Clanek26790.html

 2. Tomáš Psota napsal:

  Dobrý den,
  jde nám především o to, aby nebyla panem PP zkreslována realita a některá jeho „jasná fakta“ pak přebírána médii. O nic jiného nejde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.