Stránky firmy SEPES v přestavbě

Levné dárky, best dárky

Chtěl jsem se zrovna podívat, zdali pak na stránkách firmy našeho pana radního přece jen není nějaký nový daňový špek, nebo aspoň nějaký starý a bohužel jsem zjistil, že pan radní, po té co zjistil, že se na jeho stránky odkazuju příliš často, celé stránky zrušil.

You may also like...

16 Responses

 1. vad napsal:

  Co je tom divného, že si někdo předělává web ? Co má tento článek za vypovídací schopnost pro občany Brna, kteří zde hledají důležité informace o dění ve městě Brně ? Myslíte, že někoho zajímá, že si nějaký pan radní předělává web ? Kromě jeho napadání, které je způsobeno tím, že někomu utnul business s výlepem jsem se zde skoro nic o dění ve městě Brně nedozvěděl.

 2. Anonym napsal:

  a co by jste chtěl? jestli vás zajímá kulturní přehled použijte kalendář, pokud něco jiného, máte spoustu možností, kliknout na některý z odkazů na pravé straně. Pana radního jak vy říkáte „napadám“, protože on a jeho kamarádi napadli mne. A to že si ten web začal předělávat teď, během víkendu, není náhoda, stejně jako nebyla náhoda, že se do hodiny změnil jeho podpis pod článkem o Renglovi na „firma Rengl“ (na webu vecernibrno.cz). Pokud nejste s obsahem těchto stránek spokojen, běžte se informovat třeba na stránky Metropolitanu, mně je to jedno.

 3. Anonym napsal:

  Tyto stránky nikdo neplatí a když budu chtít, tak sem klidně začnu dávat informace o dění někde v zahraničí. Protože jak už jsem řekl, informace z Brna může být jakákoliv informace. Třeba to, že sluneční aktivita je dnes velmi nízká, na slunci nejsou patrny žádné erupce a očekává se, že to tak i zůstane.

 4. Anonym napsal:

  Co se týká geomagnetického pole, tak je také klidné a pokud máte nějaký zajímavý brněnský odkaz, tak ho pošlete, rád se zmíním o čemkoliv jiném, než o zmiňovaném řediteli.

 5. Anonym napsal:

  Ach ty ubohý „dave“. Ty máš takový pech. Nic kloudného neumíš než napadat brněnského radního a zrovna když se chceš mkrnout na internetové stránky společností, které vybudoval, tak jsou v úpravě.
  Rozhodně se neurazím, osvětlíš-li mi smysl Tvého článku.

 6. Anonym napsal:

  Pane řediteli, myslím, že vám to vysvětlovat nemusím! Teda pokud mi nevysvětlíte všechny vaše „anonymní“ urážky na tomto webu.

 7. Anonym napsal:

  A nepřeju si, aby jste mi tykal, i když je to pořád lepší, než když jste mi nadával.

 8. Anonym napsal:

  A jinak jsem asi udělal chybu, že jsem výpis vašich příspěvků udělal jen staticky, možná bych ho mohl předělat, aby se generoval dynamicky, když jste porušil váš vlastní zákaz, vyjadřovat se zde.

 9. dAv napsal:

  ty woe už to nehul chlape…

 10. Anonym napsal:

  A pro tyhle případy, kdy se za mne začne někdo vydávat, jsem zobrazen „červeně“. Aby bylo jasné, že to nejsem já!

 11. Kotas napsal:

  Nechceš o té červené trochu přemýšlet ? Nebylo jí 40 let dost ? Navrhuji modrou.

 12. Anonym napsal:

  Ani né, červenou jsem vybral, protože je nejkontrastnější k modré, která na těchto stránkách převládá. Jestli z toho ale chcete dělat navíc politické téma… jenom kvůli použitým barvám…

 13. Anonym napsal:

  Zkus místo jedné barvy třeba vzorek ve tvaru zelených listů marihuany na bílém podkladě, aby pěkně vynikly.

 14. Anonym napsal:

  Je dobře, že se věci daly do pohybu. Ty stránky si o rekonstrukci říkaly stejně, jako si rekonstrukci zaslouží správa věcí veřejných v tomhle městě. Věřím, že nezůstane pouze u stránek Sepes.

 15. trávič napsal:

  dav – už unavuješ :o))
  nenávist je vlastnost nízká a vyjadřuje jen hodnotu jejího nositele , je mi tě líto !!
  Ale chápu že když někdo „hulí“ taková léta že u něj dochází ke změnám osobnosti.
  :o)) zkus se léčit :o))))

 16. krutek.info napsal:

  alkoholicke prase promluvilo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.