Večery se skřítkem

Levné dárky, best dárky

Včera večer jsme s mým synem brouzdali po internetu a on mi pochopitelně nedal šanci nenavštívit jeden z nejoblíbenějších „sajtů“ našich dětí vůbec a to www.amanitadesign.com. Začal lišácky přes Samorost dvojku, následovala pochopitelně jednička a tam, asi ve třetím levelu se stala nádherná věc. Když skřítek nastupoval do výtahu, tak zároveň zůstal sedět na místě. Normálně se rozdvojil. Následně level skončil a dál už vše zase běželo normálně.

V tom momentu jsem si ale vzpomněl na poslední zajímavé diskuze v rámci besedy o brněnském internetu, vzpomněl jsem si na festival ZOOM. Pak jsem si taky vzpomněl na x lidí včetně novinářů, kterým jsem musel vysvětlit, že červeně zobrazený text na našich stránkách je link někam. Vše je hrozně povrchní, užíváme vymakané věci a při tom je vůbec nechápeme. Jsem zvědavý, jak to budou vnímat ty děti. Přece jenom na internetu v podstatě vyrůstají, používají ho víc než televizi, video nebo jiné hračky.

Další překvapení na sebe ale nedalo dlouho čekat. Můj syn se pochopitelně nedal a že ještě musíme aspoň mrknout na kouzelnou kuchyni. A v tom momentu jsem byl příjemně překvapen po druhé, když se na místo kouzelné kuchyně objevila starší animace „Nusle“ a ta se nám tak zalíbila, že jsme si ji dali ještě jednou. Pak šlo vše už normálně. Dali jsme ještě „Na tu svatbu“ a spát se samozřejmě nešlo. Byla to bezva zábava a tak jsem si řekl, že o tomto bezvadným flashovým autíčku napíšu dneska alespoň malou zmínku.

You may also like...

1 Response

  1. Anonym napsal:

    Zacal lYšácky???!!Ale to snad ne. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.