Brno a Praha spojí své síly na revoluční dubové seanci

Levné dárky, best dárky

Již čtvrtá z řady největších pravidelných dubových akcí u nás proběhne tentokrát v poněkud revolučnějším duchu, příznačně 17. listopadu, v pražském squatu Milada. Z brněnských dubových tenat to nejlepší vytáhne dnes již brněnská legenda Jahly Soul (Mateyka), Wodnyah (veganský svatý bojovník, který produkci okoření trochou poctivého Dubstepu) a konečně NgoMau (viz foto), za doprovodu MCs eL & Mateyky – snad stále ještě čerstvý LIVE dubový projekt, který jako jeden z mála následuje tradici Zion Train, Vibronics nebo Iration Steppas.

Z mimobrněnských stars: za organizací i za gramofony stojí pánové z Roots&Future Soundu (unikátní a opravdový český reggae-dub sound system, jenž jako jediný na této scéně má svůj vlastní zvuk) a Yukimura (Mustakillah sound) – nejen dubový producent a promotér.
Dále účinkují: Damalistik aka Roots Survival, nelítosný, až militantní reggaedubový řezník z Francie, t.č. žijící v Praze. Z Londýna přijede Wild-A, inspiraci a vinyly čerpající přímo z kolébky novodobého dubu.
Takže pokud máte volný víkend a chuť na pořádnou dubovou injekci a špetku undergroundu k tomu, naváhejte…

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.