Cannabizz 2010: 17. – 19. září 2010

Levné dárky, best dárky
 • Cannabizz 2010 promění Thámovy haly v moderní veletržní prostory.
  Již v tuto chvíli probíhají nepřetržitě soutěže o atraktivní ceny, zapojte se a vyhrajte!Pěkný začátek podzimu!

  Termín zahájení prvního českého konopného veletrhu Cannabizz 2010 se blíží. Organizátoři pečlivě připravují nejen programovou nabídku akce, ale také upravují prostory původně průmyslové haly Thámova tak, aby odpovídaly požadavkům na konání moderního mezinárodního veletrhu. Pro návštěvníky i vystavovatele zde bude ve dnech 17. – 19. září 2010 připraveno kvalitní zázemí včetně profesionálních výstavních systémů, sociálního zařízení, občerstvení a dostatečné parkovací kapacity. Bohatou nabídku expozic doplní pestrý doprovodný program.

  V Thámových halách v pražském Karlíně probíhají v těchto dnech náročné přípravné práce před konáním veletrhu Cannabizz 2010. Organizátoři chtějí „proměnit“ strohé industriální prostory v důstojné místo pro konání moderního veletrhu na obvyklé úrovni.

  „Není snadné připravit veletrh v prakticky prázdné hale, nicméně veletrhu Cannabizz 2010 předcházela řada úspěšných akcí velkého měřítka, které se zde podařily. Můžu jmenovat třeba Česká Miss 2010 nebo víkend nezávislé módy Code Mode. Thámovy haly jsme si vybrali úmyslně pro jejich originální atmosféru a také skvělou dostupnost přímo v centru Prahy. Navíc čerpáme z našich bohatých zkušeností s pořádáním akcí pro tisíce lidí,“ vysvětluje Jiří Tomaško, jeden z hlavních organizátorů akce. Tomaško se svým týmem se podílel na organizaci akcí jako např. celorepublikové turné Havana Club Tour De Bar, Party in House on Tour a Reflex Cannabis Cup.

  Veletrh nabídne vystavujícím firmám profesionální stavebnicové systémy značky Octagon, které budou využity pro stavbu jednotlivých expozic. Návštěvníci i vystavovatelé se budou moci občerstvit u koktejlového baru, kde bude k dispozici výběr nealko i alkoholických nápojů, chybět nebudou ani pivní výčepy. Zahnat hlad bude možné např. u mobilní pizzerie a stánků s tradičními pokrmy. Milovníky bezmasých jídel uspokojí jídelníček vegetariánské restaurace Góvinda a ochutnat můžete také speciální lahůdky z brazilského ovoce Accai. Samozřejmostí je kvalitní sociální zázemí, stávající kapacity budou v dostatečném počtu posíleny o mobilní toalety. O jejich čistotu se bude průběžně během konání veletrhu starat úklidový personál.

  Otevírací doba veletrhu bude 17. a 18. září od 10.00 do 20.00, v neděli pak od 10.00 – 19.00 hodin.

 • A co přesně Vás čeká?

  – Více než 80 vystavujících z různých zemí.

  – Výstava nejlepších fotografií Reflex Cannabizz Cup.

  – Občerstvení – vychutnejte si naše speciality!

  – Salónek – odpočinková křesla a unikátní atmosféra.

  – Konopí jako lék – speciální přednášky Ricka Simpsona a živá prezentace výroby unikátního lékařského konopného oleje Ricka Simpsona!

  – Cannabizzové bary, hudba, vizualizace a jiná překvapení pro Vaši radost :)

 • Informace o akci:

  Cannabizz 2010: 17. – 19. září 2010

  Haly Thámova, Thámova 14, Praha 8 – Karlín

  Vstupné: jednodenní vstupenka: 100,- Kč v předprodeji, 150,- Kč na místě

  Třídenní vstupenka: 200,- Kč v předprodeji, 300,- Kč na místě

  Web akce: www.cannabizz.cz

  Facebook: facebook.com/Cannabizz

  E-mail: info@cannabizz.cz

  Partneři akce: Hesi, Bush planet, Sensi seeds, Carbon active, Reflex, Plagron, Greenhouseseeds, Cultiva, Bushdoctor, Growshop.cz, Advanced Hydroponics, Advanced Nutrients, Homebox, Nirvana, Softsectret, Flowery Field, Sensimilla, hemp.pl, Mushroom

 • Ochrana mladistvých

  Z důvodů ochrany mládeže je vstup na veletrh Cannabizz Praha 2010 povolen jen dospělým osobám. Mladiství do 18 let mají vstup povolen pouze v doprovodu oprávněné osoby. Cannabizz management má právo požadovat prokázání zletilosti (občanský průkaz, pas) a nepovolit vstup do areálu.

  Aleš Povr

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.