Černohorská lávka (nultý ročník)

Levné dárky, best dárky

ČERNOHORSKÁ LÁVKA,
KOSTELEC u KYJOVA,
na rybníku v areálu POD SKLEPY.
V neděli 27. července 2008 bude mít svou premiéru (pořadatelé ji z opatrnosti říkají nultý ročník) akce, která našla svou inspiraci ve slavné Říčanské lávce, která se letos uskuteční již po osmnácté!

Přes kostelecký rybník bude stát také lávka přibližně 50 metrů dlouhá, 23 centimetrů široká a i po ní budou projíždět co nejpomaleji cyklisté. Vítězem se stává ten kdo stráví na lávce nejvíce času. Pokud by napoprvé lávku nepřejel nikdo, zvítězí tem kdo dojede nejdál.
Ale protože nově vybudovaný areál se nachází v nádherném vinařském kraji bude hlavní disciplínou válení vinného sudu po lávce a protože generálním partnerem je pivovar Černá hora bude vyvrcholením soutěží válení pivního sudu přes lávku. Tentokrát v obou případech vyhraje závodník s nejrychlejším časem, případně opět ten, který sud doválí nejdále.

Předností tohoto nového amfiteátru je pódium s tanečním parketem na němž ještě před zahájením soutěží od 13.00 hodin vystoupí s velkým pořadem pro děti DÁDA PATRASOVÁ. V průběhu soutěží na rybníku se uskuteční v amfiteátru diskotéka a po skončení soutěží (od 17 hodin) vystoupí skupina KAMELOT s Romanem Horkým.

Ovšem bohatý kulturní program bude zpestřovat i samotné soutěže na rybníku. V jejich průběhu vystoupí zpěvačky Aťka Bednářová, Froso Tarasidu a zpěváci Bob Frídl, Jiří Helán, Vašek Kovařík, Richard Sacher, Radek Rettegy, Waldemar Plch, herec Městského divadla Brno Zdeněk Junák a další. Moderovat bude LUBOŠ XAVER VESELÝ (Frekvence 1, Česká televize) a Ladislav Šimeček.

Kromě účinkujících přijalo pozvání k účasti řada osobností například Felix Slováček, syn slavného herce Vladimíra Menšíka Petr Menšík, přemožitzelka kanálu La Manche Yvetta Hlaváčová, fotbalový internacionál Karel Kroupa, legendární košíkář účastník tří olympiád Áda Pospíšil, mistr světa v kolové Miroslav Kratochvil, herc Jiří Pecha a mnozí další.

Vstupné na celé odpoledne tedy soutěže, oba koncerty i diskotéku je 80 Kč pro dospělé a 30 Kč pro děti starší 6 let.

A jelikož amfiteátr i rybník jsou přímo v areálu vinných sklepů nebude nouze ani o dobré víno a díky generálnímu partnerovi ani o černohorské pivo. Chybět nebudou pochopitelně ani gastronomické speciality.

A tak si už nezbývá přát je hezké počasí i když celý program se uskuteční (také díky krytému pódiu) za každého počasí. Ostatně do vinných sklípků také neprší . . .

Rámcový program se uskuteční již v pátek a v sobotu, více informací o něm na www.vesklepe.cz. Eventuální dotazy můžete směřovat na adresu:krysa@vesklepe.cz

Jiří Krýsa, Robert Krýsa a Miloslav Bernátek

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.