Fotky z Malé Fatry

Levné dárky, best dárky

Zima je stále v plném proudu, svátky však už zůstaly kdesi v minulosti a zůstávají jen střípky v paměti a něco málo v zachyceném obraze. Zde je několik fotek z krátké dovolené u bratrů slováků. Tváře mých přátel, kteří se mi zapletli před objektiv jsem si tentokrát dovolil zcenzurovat, protože je nechci uvrhnout do možných problémů, díky tomu, že jsem si dovolil ukázat na dosti sprostého radního města, ve kterém společně žijeme. Stačí, že mám trochu obavy já, aby si na mne v noci někdo z kamarádů pana potápěče nepočkal.

You may also like...

13 Responses

 1. Ben napsal:

  Nejdřív je někdo hustej a pak má strach :-)))))), jak dojemné…

 2. Anonym napsal:

  Myslím, že by jsi se měl rozhodnout, jestli jsi Ben a nebo Vad.

 3. Ben+Vad napsal:

  Nebo někdo třetí ty chytráku ? :-))))))

 4. Anonym napsal:

  Brno – město výhružek a zastrašování.

 5. Anonym napsal:

  Promiň, ale to že umíš měnit IP, ještě neznamená, že jsi někdo jiný. Pan radní tuto dovednost zatím neměl.

 6. Anonym napsal:

  Jinak nechápu, proč se ho tvé roztrojené identity zastávají.

 7. Anonym napsal:

  Nádhera Oldesi, ty si krásně žiješ! Zřejmě si to zasloužíš. Dík za skvělý fotoreport, když držím myš na liště směr vpravo, připadám si jako v nějaké vyhlídkové restauraci s točnou.

 8. Anonym napsal:

  ..a výhružek se neboj, obávám se, že je nás v této věci na stejné lodi tolik, že kdyby měli každého…myslím, že hloupé nápady, jako třeba na někoho číhat, by se nevyplatily zejména číhajícím.

 9. Nerez napsal:

  Fotky hezký, ale co s tím má radní nevím. Nefér akce patří do vašeho rejstříku. Taky pokud vím , nábojnici dostal on.Co si o sobě myslíte, že by jeden z nejvyšších představitelů města si na vás někoho najímal? Směšné. Vy se odvaříte sami svou nekorektností.

 10. Anonym napsal:

  Hele Bene, Nerezi či Vade, fakt nevím o co ti jde. Já rozhodně nežiju jenom nejakým sprostákem z radnice. A jestli chceš demonstrovat, jak jsi dobrej, že dokážeš používat pár cizích IP adres, tak to laskavě demonstruj jinde. To že jsem dal svým kamarádům i sobě tváře zvířátek, je proto, že je nechci zatahovat do sporu se kterým nemají nic společného. Jak to tak ale sleduju, tak tady prostě člověk asi nemůže dělat stránky s úplně obyčejnou tématikou. Já jsem žádnou nábojnici nikomu neposílal a ani neznám nikoho, kdo by byl tak blbý a dělal to. Jediný člověk kterého znám a má pistoli, je pan ředitel, protože o tom psal v novinách.

 11. Anonym napsal:

  A ještě by jsi mi mohl vysvětlit tu nekorektnost! Nekorektní by bylo, kdybych tady neměl možnost komentářů. Možnost komentářů není například na zmiňovaném serveru vecernibrno.com. Tam si pan radní píše a nikdo na to reagovat nemůže. To stejné platí pro metropolitan. Přijde mi velmi nesolidní, že pod článek o anonymech, který napsal pan předseda nemůžu napsat svůj klidně i podepsaný názor. Mimochodem, když jsem před několika měsíci psal slušně podepsán na fórum pana primátora, jestli mu nevadí, že se jeden z radních prezentuje „daňovými špeky“, tak se tam ten dotaz nikdy neobjevil!

 12. Anonym napsal:

  A stejně jako si pan potápějící se předseda dal předsevzetí, že už sem nebude psát své sprosté urážky, já se zavazuju, že si od zmíněk o něm dám taky pohov, stejně jako reakcí na to, jak jsem ubohý břídil, který údajně závidí předsedovi jeho předsednictví představenstev, což je opravdu směšné.

 13. Anonym napsal:

  Když se teď tak po ránu dívám na tu IP adresu Nerezu, tak uvažuju, že možná nepatří do kategorie Benyho cizích IPs, ale vzhledem k místu – TELENET OPERATIES – Belgie, to může být někdo úplně jiný:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.