NECHCEME RAKETY ANI RADAR

Levné dárky, best dárky

Iniciativa NE ZÁKLADNÁM
svolává
protestní shromáždění
NECHCEME RAKETY ANI RADAR
na neděli 21.1. v 18.00h na Václavské náměstí, Praha.

You may also like...

10 Responses

 1. Anonym napsal:

  nškdo: samozřejmě , vidíme co se ve světě děje akdyž chceme nějaké výhody , musíme mít také povinnosti , navíc ochrana a bezpečnost naší země , prestiž ve světě , pracovní místa a také peníze , to je navíc.

 2. ma napsal:

  Nesouhlasím už jen proto, že cizí vojáci i obsluhující personál (případné) základny by nepodléhali českým zákonům. Jak ukazují případy ze zemí, kde již podobná mikroúzemí mimo vliv domácí správy fungují, nebývají vyšetřeni ani viníci dopravních nehod, natož závažnějších trestných činů (znásilňování místních obyvatel, příp. zabití, vraždy, napadení, opilství, atd..) – nic z těchto excesů amerických vojáků v hostitelských zemích nebývá šetřeno, natož vyšetřeno. Tak také proto nelze souhlasit.

 3. Suzman napsal:

  …Člověk by si pomyslel , že již nic nepřekvapí a ejhle…Sotva hodinu po „odhlasování“ důvěry režimu Mirka Topolánka, přišel návrh USA týkající se radaru.Přitom ještš týden před volbami Američané nejevili temeř žádnou aktivitu a dokonce v jistém slova smyslu popírali možnost vzniku základny jakéhokoliv charakteru na našem uzemí ( prij to byli jen spekulace ze strany českých medii..hmm) tedy co se dohledné doby týče.Jakmile se však v televizích objevily první vítězné usměvy našeho nového „vůdce“..už žhavil Georgovi , že jeho „deštník“ ma u nás zelenou….takže tu brzo budeme mít oblast kam nevpachne ani zajíc s českým rodokmenem a „marináky“ se sklony k různým mučením..viz Abu-graib atd.Jinými slovy takove české Guantanamo s trochu jiným učelem…nehled k tomu že na sebe „posvítíme“ …at nas teroristické bunky hezky vidí…snažím se být v klidu ale je to čím dál vetší problém a chce se mi z toho Topolankovství zvracet….DS

 4. Anonym napsal:

  Naštěstí je tu ještě jistý pan Putin…a generální štáb ruské armády.

 5. Anonym napsal:

  Je zajímavé , že prezident Putin se ještě nevyjádřil , ruské velvyslanectví mlčí a nemá oficiální stanovisko a u nás zase jsem nejchytřejší. Přitom se už o tomto hovořiloa stále hovoří při jednáních NATO – Rusko , BUSH – PUTIN již od roku 2005 a u nás to nikomu nevadilo!. To nemluvím o tom , že se jedná i Rusy. Není to útočné , protože raketa se dostane na balistiku až kdyř radar zaměří raketu , útok v tomto momentu nepřipadá v úvahu , protože nemá k tomuto účelu výbavu. Při výše popsaných jednáních se i Rusové vyjádřili v tom smyslu , že oni toto nemají a chtějí s USA a NATO spolupracovat !!!. Nevím , ale když jsem něčeho členem a chci výhody , mám také povinnosti ať se mi to líbí nebo ne!!.

 6. krutek.info napsal:

  „Putin se ještě nevyjádřil , … a u nás zase JSEM nejchytřejší.“

  ses dobrej, Nekdo, vsechna cest.

 7. Anonym napsal:

  Proč ty invektívy!?! Domnívám se , že na těchto stránkách prozatím probíhala a pořád ještě probíhá seriózní diskuse a fakta jsou fakta , to se dá dohledat.

 8. etna napsal:

  k serioznej diskusii podla mna patri to, ze sa ludia podpisuju pod svoje nazory.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.