Novinky z Moravského krasu

Levné dárky, best dárky
 • MAS Moravský kras zve na akce v Moravském krasu a na jižní Moravě. Na seminář Leder pro jižní Moravu do Vísek a na Knižní jarmark a jarmark produktů z Moravského krasu. Přichází také s Prčickou výzvou pro venkov a žádá o její podporu.
 • Prčická výzva pro venkov

  Pro splnění cílů rozvoje venkova, tedy obcí, zemědělství a lesnictví, malých podniků, neziskových organizací a spolků, bude třeba v letech 2014 až 2020 minimálně 275 miliard korun z evropských fondů. Z toho by mělo být minimálně 75 miliard Kč pro sektor zemědělství a lesnictví. Vyplývá to z Prčické výzvy účastníků národní konference Venkov 2011.

 • Pozvánka na seminář Leader pro jižní Moravu

  Krajské sdužení NS MAS ČR Jihomoravského kraje 7. prosince 2011 na seminář Leader pro jižní Moravu Cílem semináře je přiblížit tuto metodu a nabídnout pomoc územím, které zatím tento program nevyužily. Na seminář jsou proto zvány i obce, které nejsou zatím zapojeny do tohoto hnutí a zástupci politické reprezentace JMK.

 • Knižní jarmark a jarmark produktů z Moravského krasu

  Společnost Olšovec v Jedovnicích připravuje v sále KD Jedovnice 18. Mikulášský knižní jarmark spojený se 7. veletrhem produktů z Moravského krasu. Akce se bude konat v sobotu 3. prosince 2011, od 8.00 do 16.30 hodin,

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.