Veletrh úspor energií (Energiesparmesse) 2011

Levné dárky, best dárky
 • Ve dnech 2.-6. března 2011 se bude v hornorakouském Welsu konat jeden z největších veletrhů úspor energií a zelené energie v Evropě – Veletrh úspor energií (Energiesparmesse).

  Okolo 900 vystavovatelů zde bude ve 21 veletržních halách prezentovat všechny trendy a novinky v oblasti stavebních materiálů a vytápění pro moderního stavitele. Mezi novinkami letošního veletrhu nalezneme nejnovější technologie v oblasti kotlů na biomasu, inovace solárních zařízení, oběhová čerpadla pro topné systémy s malou spotřebou energie, nástěnné kotle na pelety pro prostorově úspornou instalaci, peletové dopravní systémy, střešní okna s tepelně izolačním zasklením a rámy, zvláštní přehlídku energeticky úsporných chladniček, praček a televizorů s plochou obrazovkou a stavební trendy pasivních domů.

  Zatímco jsou první dva dny veletrhu určeny pro odbornou veřejnost, patří následující dny konání veletrhu, 4.-6. března, široké veřejnosti. V rámci těchto dní nabízí Energy Centre České Budějovice možnost zúčastnit se jednodenních autobusových zájezdů na veletrh (pátek a sobota 4. a 5. 3. 2011), zakoupení zvýhodněných vstupenek a registraci k bezplatné organizované prohlídce veletrhu v českém jazyce. Cena jednodenní zpáteční jízdenky na veletrh je 280 Kč, cena vstupenky 190 Kč.

  Partner projektu: O. Ö. Energiesparverband

  Ivana Klobušníková

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.