Grande Finale festivalu Kabinet nezávislého filmu

Levné dárky, best dárky
 • Vyvrcholením prvního ročníku nového brněnského filmového festivalu Kabinet nezávislého filmu bude Grande Finale 6. 12. v Metro music baru. Program večera bude sestaven z divácky nejoblíbenějších filmů ze všech festivalových večerů. Festival nabídl brněnskému publiku během dvou měsíců celkem čtyři tematicky zaměřené kabinety: Film a hudba, Horror, Absolventský film a Animace.

  Na každém Kabinetu měli návštěvníci možnost odevzdávat anketní lístky a hlasovat pro své favority. Grande Finale je tak čistě v režii příznivců našeho festivalu. Přijďte se podívat, které filmy se líbily nejvíce a ohlédnout se tak s námi za prvním ročníkem festivalu. Večer zpestří také koncert kapely Tonyc, a opět nebude chybět ani DJ afterparty.

  Kabinet nezávislého filmu je studentský projekt formující se pod záštitou občanského sdružení Kulturárium a Ústavu hudební vědy Filozofické fakulty Masarykovy univerzity. Za cíl si klade zejména setkávání a vzájemné síťování začínajících filmových tvůrců, propagaci jejich tvorby a zapojení veřejnosti do diskuzí s odborníky z filmové branže. Zároveň přináší uvolněnou a bezprostřední atmosféru filmové projekce. Vynáší film z anonymního prostředí kin do prostor oblíbených brněnských klubů jako Trojka, Metro, Mersey nebo Stadion, kde je vzájemný kontakt mezi diváky nebo na úrovni divák-tvůrce okamžitý a přirozený.

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.